• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Przez Gorzów przejdzie marsz dla życia i rodziny. Będą utrudnienia

23 maja 2023, 10:55, Marcin Kluwak
fot. Radio Plus Gorzów/ ks. Marcin Siewruk
W niedzielę 28 maja przez ulice Gorzowa przejdzie marsza dla życia i rodziny. Uczestnicy marszu wyruszą spod gorzowskiej katedry na plac Jana Pawła II. Na czas przemarszu kierowcy i pasażerowie autobusów MZK muszą liczyć się z czasowym zamknięciem poszczególnych ulic.

W niedzielę 28 maja przez ulice Gorzowa przejdzie „Marsz dla Życia i Rodziny”. Uczestnicy przemarszu wyruszą o godz. 13 spod gorzowskiej katedry i przejdą ul. Chrobrego, Jagiełły, Walczaka, Piłsudskiego, rondem Piłsudskiego, ul. Piłsudskiego, rondem Górczyńskim, ul. Górczyńską, a następnie ul. Pluty na plac Jana Pawła II. Około godz. 14.30 uczestnicy przemarszu powinni dotrzeć na plac Jana Pawła II na os. Górczyn.

W związku z przemarszem, kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami i czasowym zamknięciem poszczególnych ulic.

- Podczas przemarszu przewidywane są okresowe wstrzymania ruchu drogowego powodujące utrudnienia w punktualnej realizacji rozkładu jazdy linii kursujących wyżej wymienionymi ulicami – informuje Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości