• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie przez Gorzów. Będą utrudnienia w ruchu

16 maja 2024, 10:00, Marcin Kluwak
fot. Radio Plus Gorzów/ ks. Marcin Siewruk
W niedzielę 26 maja przez ulice Gorzowa przejdzie Marsza dla Życia i Rodziny. Uczestnicy marszu wyruszą spod gorzowskiej katedry na plac Jana Pawła II. Na czas przemarszu kierowcy i pasażerowie autobusów MZK muszą liczyć się z czasowym zamknięciem poszczególnych ulic.

W niedzielę 26 maja przez ulice Gorzowa przejdzie „Marsz dla Życia i Rodziny”. Marsz będzie częścią obchodów z okazji 27. rocznicy pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Gorzowa.

Uczestnicy przemarszu wyruszą o godz. 13.15 spod gorzowskiej katedry i przejdą ul. Chrobrego, Jagiełły, Walczaka, Piłsudskiego, rondem Piłsudskiego, ul. Piłsudskiego, rondem Górczyńskim, ul. Górczyńską, a następnie ul. Pluty na plac Jana Pawła II. Około godz. 14 uczestnicy przemarszu powinni dotrzeć na plac Jana Pawła II na os. Górczyn. Tam następnie rozpocznie się festyn rodzinny połączony ze świętowaniem Dnia Matki i Dnia Dziecka.

W związku z przemarszem, kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami i czasowym zamknięciem poszczególnych ulic.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości