• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 48 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Wandale na terenie przedszkola. Zdewastowali domek na zabawki i wyrwali kwiaty

23 maja 2023, 08:47, Marcin Kluwak
fot. Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 9 w Gorzowie
Wyposażenie placu zabaw Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 9 w Gorzowie zostało zniszczone przez wandali. Nieznane osoby zdewastowały domek na zabawki, wyrwali kwiaty oraz przewrócili zjeżdżalnię.

W trakcie weekendu na terenie Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 9 przy ul. Widok 25 w Gorzowie pojawili się wandale, którzy zniszczyli wyposażenie placu zabaw. Informację o tym, co się wydarzyło, otrzymaliśmy od naszej czytelniczki. - Wandale zdemolowali elementy na placu zabaw w przedszkolu integracyjnym w Gorzowie. Przykra sprawa – napisała czytelniczka Agnieszka.

Władze placówki podkreślają, że chcą, aby ich przedszkolaki odpoczywały i bawiły się na pięknym placu zabaw, aby mogły korzystać z różnych sprzętów i zabawek. A także, żeby plac zabaw był dla nich bezpieczny. Jednak w trakcie weekendu elementy placu zabaw zostały zniszczone.

- Z ogromną przykrością pokazujemy to, co zastaliśmy w poniedziałek rano po otwarciu przedszkola. Wyrwane kwiaty z kwietników, zdewastowany domek na zabawki, przewrócona zjeżdżalnia. To, o co wszyscy dbamy, zostało zniszczone przez wandali – poinformowało Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 9 w Gorzowie.

Dlatego też władze placówki apelują, aby mieszkańcy dali znać, jeżeli zauważą, że coś się dzieje na placu zabaw po godzinach pracy przedszkola.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości