• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Wesołe miasteczko w Gorzowie. Ile kosztują atrakcje? [zdjęcia]

21 maja 2023, 16:15, Marcin Kluwak
Od tygodnia na placu obok Lidla przy ul. Górczyńskiej rozstawione jest wesołe miasteczko. W Lunapark Praha do wyboru jest kilkanaście atrakcji. Ceny? Jest drożej, niż przed rokiem. Czteroosobowa rodzina, która chciałaby skorzystać z przynajmniej dwóch atrakcji musi liczyć się z wydatkiem nawet 200 zł.

Piękna, słoneczna pogoda i atrakcje na świeżym powietrzu - to idealny plan na spędzenie niedzielnego popołudnia. Sprawdziliśmy, jakie atrakcje oferuje Lunapark Praha, który od tygodnia jest rozstawiony na placu obok Lidla przy ul. Górczyńskiej.

Do wyboru jest kilka karuzel, zarówno takich bardziej ekstremalnych, jak i tych dla najmłodszych. Oprócz tego są dmuchane zamki czy pałac śmiechu. Patrząc na ceny, jest zdecydowanie drożej, niż przed rokiem. Każda z atrakcji podrożała o 5 zł. Wydaje się, że to niby niedużo, jednak przy czteroosobowej rodzinie, koszt skorzystania z przynajmniej dwóch atrakcji to spory wydatek w wysokości nawet 200 zł.

Lunapark Praha będzie czynny w niedzielę do godz. 22.

Ceny atrakcji w wesołym miasteczku w Gorzowie

Avengers 25 zł

Autodrom 25 zł

Trampolina 25 zł

Break Dance 20 zł

King's Circus 20 zł

Zjeżdżalnia 20 zł

King Jungle 20 zł

Karuzela ze słoniami i łabędziami 15 zł

Kolejka dragon 15 zł

Basen z piłeczkami 15 zł

Pałac śmiechu 10 zł

Karuzela zabawkowa samochodzikami 10 zl

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości