• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 26 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Nie będzie "Bejby" w Gorzowie. Blanka odwołała swój koncert

19 maja 2023, 11:47
fot. facebook.com/blikeblanka
W niedzielny wieczór 21 na Starym Rynku tuż po festiwalu „Polska od Kuchni” mają odbyć się koncerty artystów polskiej sceny muzycznej takich jak zespół Piękni i Młodzi, Skolim czy dj Adamus. Wśród nich miała pojawić się Blanka, czyli młoda piosenkarka, która wystąpiła niedawno na Eurowizji. Ale jak się właśnie okazało, Blanka odmówiła koncertu w Gorzowie.

Na początku tygodnia władze Gorzowa wspólnie z Gorzowskim Rynkiem Hurtowym zapowiadały, że w niedzielę 21 maja na Starym Rynku odbędzie się impreza „Polska od Kuchni”, a wieczorem na mieszkańców czekają koncerty takich artystów polskiej sceny muzycznej jak zespół Piękni i Młodzi, Dj Adamus, Skolim, Filip Lato oraz Blanka.

Miasto chwaliło się, że będzie to pierwszy występ Blanki tuż po Eurowizji. - Blanka ostatnio odmieniana jest przez wszystkie przypadki. Tekst „Bejba, ic kajna krejza” zna już chyba każdy. A tymczasem w najbliższą niedzielę będziecie mogli usłyszeć i ujrzeć ją w Gorzowie i wspólnie zaśpiewać "Bejba". To będzie pierwszy występ Blanki po Eurowizji. A wszystko to w ramach „Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich Polska Od Kuchni” - mogliśmy przeczytać na oficjalnym facebookowym profilu Urzędu Miasta Gorzowa.

Natomiast w czwartkowe popołudnie 18 maja, organizatorzy koncertu „Roztańczona Polska”, poinformowali, że w niedzielę o godz. 20 na scenie na Starym Rynku w Gorzowie wystąpi Skolim, zespół Piękni i Młodzi, dj Adamus, Filip Lato i Andre.

Na próżno na liście było szukać wcześniej zapowiadanej Blanki, a jej miejsce zajął piosenkarz disco polo Andre. Jedna z osób zapytała co się stało z Blanką. Okazało się, że „Bejba” zrezygnowała z koncertu w Gorzowie. - Niestety Blanka odmówiła koncertu. Przepraszamy - poinformowali organizatorzy.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości