• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Nie żyje policjant z Gorzowa, który postrzelił się w głowę

15 maja 2023, 14:03, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Do tragedii doszło w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. W poniedziałkowy poranek policjant postrzelił się z broni służbowej w głowę. W bardzo ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Gorzowie. 37-letni policjant zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

Portal gorzowianin.com jako pierwszy informował o tragicznym zdarzeniu do którego doszło w poniedziałkowy poranek 15 maja w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Policjant postrzelił się w głowę z broni służbowej. W bardzo ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie, gdzie lekarze walczyli o jego życie.

Niestety po godz. 12 do portalu gorzowianin.com zaczęły docierać nieoficjalne informacje o śmierci policjanta. Trzy niezależne od siebie źródła potwierdziły, że obrażenia głowy mężczyzny były zbyt rozległe i lekarzom nie udało się uratować życia funkcjonariusza.

Zarówno rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie oraz rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie nie komentują oficjalnie sprawy. - Cały czas trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Dla dobra sprawy nie udzielamy żadnych informacji – mówi krótko Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak ustalił nieoficjalnie portal gorzowianin.com, policjant który zginął to 37-letni funkcjonariusz Biura Spraw Wewnętrznych Policji oddział w Gorzowie, który mieści się w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji przy ul. Kwiatowej. Mężczyzna miał mieć problemy w pracy.

AKTUALIZACJA 16.05

We wtorek 16 maja w sprawie zabrał głos rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie. - Mogę potwierdzić, że w poniedziałek 15 maja doszło do zdarzenia na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie, w wyniku którego 37-letni policjant został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł. To zdarzenie miało związek z postrzeleniem. Dla dobra śledztwa nie udzielamy bliższych informacji na ten temat - mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości