• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Rozbił renault o betonowy murek. Uszkodził skrzynkę gazową [zdjęcia]

13 maja 2023, 23:24
W sobotni wieczór przy ul. Żwirowej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki renault. Mężczyzna kierujący renault zjechał na chodnik, gdzie następnie uderzył w betonowy murek posesji, uszkadzając przy tym skrzynkę gazową. Kierowca został ranny, trafił do szpitala.

W sobotę 13 maja o godz. 22.41 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Żwirowej. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Okazało się, że mężczyzna kierujący samochodem marki renault z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na chodnik, gdzie następnie uderzył w betonowy murek jednej z posesji i uszkodził przy tym skrzynkę gazową. Kierowca renault został ranny, trafił do szpitala.

Świadkowie zdarzenia wyczuwali woń gazu, co może oznaczać, że doszło do uszkodzenia nie tylko samej skrzynki, ale również instalacji gazowej. Na miejsce zostało wezwane pogotowie gazowe.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości