• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12
Wiadomości

Tragedia na komendzie w Gorzowie. Policjant postrzelił się w głowę

15 maja 2023, 09:25, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
W poniedziałkowy poranek w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie doszło do tragicznego zdarzenia. Policjant postrzelił się w głowę. W bardzo ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Gorzowie. Według niepotwierdzonych informacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Tekst został zaktualizowany o godzinie 12:15. Najświeższe informacje poniżej.

W poniedziałek 15 maja doszło do tragicznego zdarzenia w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com policjant postrzelił się w głowę. Na miejsce została wysłana karetka pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Z informacji, do których dotarła nasza redakcja, śmigłowiec LPR lądował na parkingu komendy około godz. 7 rano. Postrzelony policjant został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie, jego stan jest bardzo ciężki, lekarze walczą o jego życie.

Nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy też celowe działanie mężczyzny. Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. - Na ten moment nie komentujemy sprawy. Trwają czynności pod nadzorem prokuratora – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Niepotwierdzone informacje o śmierci policjanta

Do portalu gorzowianin.com docierają nieoficjalne informacje o śmierci policjanta, który został przewieziony do Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. Jednak do tej pory służby nie potwierdzają tych doniesień.

Wciąż w tej sprawie nie wypowiada się ani Prokuratura Okręgowa w Gorzowie, ani Komenda Wojewódzka Policji. Natomiast rzecznik prasowy szpitala odsyła do policji.  

Najnowsze informacje na temat tego zdarzenia znajdziesz TUTAJ.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości