• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

23 stopnie w cieniu. Najnowsza prognoza dla Gorzowa

7 maja 2023, 06:38, Marcin Kluwak
Nie oszukujmy się, w tym roku majówka nie zachwyciła. Co prawda było kilka słonecznych dni, ale temperatury znacznie odbiegały od naszych oczekiwań i wyobrażeń. Kiedy w Gorzowie i okolicach pojawi się wiosna ciepła, słoneczna wiosna? Zaglądamy do długoterminowych prognoz pogody.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Miniona sobota przypominała bardziej początek marca, niż maja. Przez cały dzień padał deszcz, a na termometrach było 6-7 stopni powyżej zera. Odczuwalna temperatura w Gorzowie i okolicach była o wiele niższa i wynosiła około 3 stopni.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Na szczęście to już za nami i możemy z optymizmem patrzyć w najbliższą przyszłość. Już od niedzieli, 7 maja towarzyszyć nam będzie słońce, ale uwaga - termometry rzadko pokażą temperaturę powyżej 20 stopni Celsjusza. 

Jaka będzie pogoda w maju w Gorzowie i okolicach?

Z długoterminowej prognozy pogody dla Gorzowa i okolic wynika, ze pogoda w tym miesiącu będzie w kratkę, ale na pewno nie będziemy już doświadczali tak fatalnej pogody, jak we wspomnianą sobotę. Jak to na wiosne - słoneczne dni będą przeplatały się z tym nieco bardziej pochmurnymi, ale każdego dnia termometry pokażą powyżej 16-17 stopni. Nawet w nocy słupki rtęci rzadko będą spadać poniżej 10 stopni. To oznacza, że już na stałe w tym sezonie będziemy mogli zakręcić kurki w naszych kaloryferach.

Pierwsze oznaki lata będą odczuwalne podczas weekendu 20-21 maja. Wówczas w Gorzowie i okolicach w cieniu ma być nawet +23. Jednak na prawdziwe lato, te pogodowe jeszcze będziemy musieli poczekać. Temperatur powyżej 25 stopni będziemy mogli spodziewać się dopiero w drugiej połowie czerwca. Jednak już teraz - z dnia na dzień będzie tylko cieplej!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości