• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Jaka będzie pogoda na majówkę w Gorzowie?

28 kwietnia 2023, 08:40, Marcin Kluwak
O zimie już na szczęście możemy zapomnieć, ale na prawdziwą wiosnę jeszcze trochę musimy poczekać. Co prawda w ciągu dnia temperatury dochodziły w ostatnich dniach do 18-20 stopni, ale teraz jest o 10 stopni mniej. A jaka będzie pogoda w Gorzowie na majówkę?

Sprawdziliśmy długoterminowe prognozy pogody i nie mamy dobrych wieści. Majówka, która nieoficjalnie zaczyna się już w piątek (28 kwietnia), przywita nas niezbyt wysoką temperaturą. Tego dnia na termometrach będzie tylko 15 stopni.

Z dnia na dzień temperatura będzie rosła - w sobotę będzie 14, a w niedzielę nawet 17 stopni. W poniedziałek, 1 maja ma być nawet +18. Wtorek przywita nas deszczem, ale już w środę - 3 maja, znów na niebie pokaże się słońce. Termometry pokażą maksymalnie +15. 

Pogoda na majówkę. Będzie padać

Sobota i niedziela ma być słoneczna, ale maj rozpocznie się od deszczu. 2 maja synoptycy przewidują, że w Gorzowie i okolicach padać będzie deszcz. Podobnie ma niestety wyglądać cały maj. Jeżeli spojrzymy na przewidywania, to do połowy miesiąca będą maksymalnie 2-3 słoneczne dni. Reszta będzie pochmurna, lub z opadami deszczu. Na więcej słonecznych dni musimy poczekać do drugiej połowy maja. 

źródło: Twojapogoda.pl


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości