• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Ruszyła budowa Biedronki przy S3 w Gorzowie

1 maja 2023, 19:48, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Na działce przy ul. Kasprzaka w Gorzowie rozpoczęła się budowa sklepu Biedronka. Dyskont powstaje tuż przy węźle S3 Gorzów Południe w sąsiedztwie Terminala Gorzów i McDonald's. Otwarcie jeszcze w 2023 roku.

W lutym 2023 roku portal gorzowianin.com informował jako pierwszy o tym, że na działce przy ul. Kasprzaka tuż obok Terminala Gorzów i restauracji McDonald's, przy węźle S3 Gorzów Południe zostanie wybudowany sklep Biedronka.

Ruszyła budowa Biedronki przy ul. Kasprzaka w Gorzowie

Inwestor złożył wniosek o pozwolenie na budowę budynku usługowo-handlowego 9 lutego, natomiast 21 marca otrzymał zielone światło i zgodę na inwestycję.

Jak się okazało, inwestor nie tracił czasu i jeszcze w kwietniu ruszył z pierwszymi pracami, a na placu budowy pojawił się ciężki sprzęt, który zaczął równać teren. Obecnie roboty ziemne idą pełną parą.

Sklep Biedronka przy ul. Kasprzaka zostanie wybudowana według nowego konceptu. Otwarcie dyskontu odbędzie się w IV kwartale 2023 roku. Co istotne, będzie to pierwsza Biedronka w tej części miasta. Do najbliższego sklepu tej sieci przy ul. Przemysłowej jest 4,3 km, przy ul. Okólnej 5,2 km, a przy ul. Chemicznej 6 km.

Mieszkańcy: Biedronka przy Kasprzaka w Gorzowie to dobry pomysł

Budowa Biedronki przy ul. Kasprzaka to dobra informacja dla mieszkańców okolicznych miejscowości, którzy w drodze do domu będą mogli zajechać po zakupy. Nie będzie już konieczności krążenia po innych osiedlach. Jest to również korzystne rozwiązanie dla kierowców ciężarówek, którzy stojąc na pauzie na Terminalu Gorzów, będą mogli zrobić zakupy przed wyruszeniem w dalszą trasę.

Takiego samego zdania są czytelnicy portalu gorzowianin.com, którzy pozytywnie komentowali budowę dyskontu przy ul. Kasprzaka. - Ten sklep bardzo się przyda dla mieszkańców okolicznych miejscowości, bo akurat w pobliżu nie ma żadnego większego supermarketu i trzeba jechać aż do centrum. Myślę że każdy kto mieszka w pobliżu będzie zadowolony - podkreśla Krystian. - Super pomysł, jadąc w trasę ciężarówką, będzie można zrobić zakupy na wyjazd - przyznaje Marcin. - Bardzo dobrze, dla kierowców ciężarówek będzie to wygoda - komentuje Patryk.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości