• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Przy węźle S3 w Gorzowie zostanie wybudowana Biedronka!

21 lutego 2023, 20:22, ak
wizualizacja
Jeszcze w tym roku ma zostać wybudowany sklep Biedronka przy ul. Kasprzaka w Gorzowie. Dyskont powstanie na działce tuż przy węźle S3 Gorzów Południe w sąsiedztwie Terminala Gorzów i McDonald's. To będzie jedyny sklep portugalskiej sieci w tej części miasta.

W Gorzowie trwa boom budowlany jeżeli chodzi o budowę obiektów handlowo-usługowych. Budowane są nie tylko małe parki handlowe, ale również nowe sklepy spożywcze. Obecnie trwa budowa dyskontu Biedronka na działce przy ul. Podmiejskiej, tuż obok ronda Sybiraków.

Jak się okazuje, to niejedyny sklep portugalskiej sieci, który zostanie wybudowany jeszcze w tym roku w Gorzowie.

Przy ul. Kasprzaka w Gorzowie zostanie wybudowana Biedronka

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, kolejny dyskont Biedronka zostanie wybudowany przy ul. Kasprzaka. Budynek usługowo-handlowy powstanie na działce tuż obok węzła S3 Gorzów Południe w sąsiedztwie Terminala Gorzów i McDonald's. Inwestor złożył wniosek o pozwolenie na budowę w czwartek 9 lutego. Jak tylko otrzyma zielone światło, ruszy z robotami budowlanymi. Otwarcie planowane jest pod koniec 2023 roku.

Sklep Biedronka przy ul. Kasprzaka zostanie wybudowana według nowego konceptu. Co istotne, będzie to pierwsza Biedronka w tej części miasta. Do najbliższego sklepu tej sieci przy ul. Przemysłowej jest 4,3 km, przy ul. Okólnej 5,2 km, a przy ul. Chemicznej 6 km.

Budowa Biedronki przy ul. Kasprzaka to dobra informacja dla mieszkańców okolicznych miejscowości, którzy w drodze do domu będą mogli zajechać po zakupy. Nie będzie już konieczności krążenia po innych osiedlach. Jest to również korzystne rozwiązanie dla kierowców ciężarówek, którzy stoją na pauzie na Terminalu Gorzów i mogą zrobić zakupy przed wyruszeniem w dalszą trasę. Czy też dla osób jadących drogę ekspresową S3, które postanowią skorzystać z restauracji w Terminalu lub zjeść coś w McDonaldzie, a przy okazji zrobić szybkie zakupy.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości