• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Święto 3 maja w Gorzowie. Co się będzie działo?

27 kwietnia 2023, 18:36, Marcin Kluwak
W środę, 3 maja w Gorzowie organizowane są obchody Święta Konstytucji. Przed południem spod katedry ruszy marsz, a na Placu Grunwaldzkim organizowana będzie majówkowa impreza. Tego dnia odbędzie się też Bieg Konstytucji.

W związku z planowanymi uroczystościami, na trasie przemarszu oraz w okolicach Placu Grunwaldzkiego możemy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym.

Obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w Gorzowie. Program

w godzinach od 11:40 do godz. 12:00 obędzie się przemarsz kolumny uczestników ulicami miasta po trasie: start na ul. Bolesława Chrobrego przy Katedrze p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – ul. Bolesława Chrobrego – ul. Mieszka I – zakończenie na Placu Grunwaldzkim.

W związku z organizacją imprezy na Placu Grunwaldzkim od dnia 02.05.br.od godzin porannych do 03.05.br. do godz. 15:00 zamknięta zostanie ul. Jagiellończyka na odcinku od ul. Mieszka I do ul. Dąbrowskiego oraz w dniu 03.05.br. od godzin porannych do godziny 15:00 zamknięta zostanie ul. Słowackiego.

Bieg Konstytucji w dniu 3 maja odbędzie się w godzinach: 14:00 – 16:00,

przebiegać będzie po trasie: START na Placu Grunwaldzkim – ul. Mieszka I – ul. Mickiewicza – ul. Wyszyńskiego – ul. Drzymały – ul. 30 Stycznia – ścieżka pieszo-rowerowa przy Kłodawce – ul. Mickiewicza – ul. Mieszka I – META na Placu Grunwaldzkim.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości