• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 16 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Jakie będzie najdroższe miejsce w gorzowskiej edycji Monopoly? Zdecydują mieszkańcy

7 kwietnia 2023, 16:44
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
Katedra, bulwar a może dominanta? To mieszkańcy wybiorą najdroższe miejsce w gorzowskiej edycji gry Monopoly. Ankieta, która uruchomiona została na internetowych stronach urzędu miasta, już można zagłosować.

Na liście znajduje się dziesięć miejsc i obiektów, które zaproponowali mieszkańcy Gorzowa w zabawie na Facebooku. Wyniki, a tym samym informacje o najdroższym w gorzowskiej edycji gry, miejscu na planszy przedstawimy 2 lipca, w dzień urodzin miasta.

Gdzie oddać głos w ankiecie na temat Monopoly?

Na miejskiej stronie internetowej www.um.gorzow.pl znajduje się sonda, a w niej do wyboru: bulwar nad Wartą, stadion Jancarza, Pole Golfowe Zawarcie, katedra, Janusz Gorzowski, most Staromiejski, dominanta, Kwadrat, Stary Rynek i Kozacza Góra. To mieszkańcom oddajemy decyzję o wyborze najdroższego miejsca, które znajdzie się na gorzowskiej planszy. 

Wyniki głosowania przedstawimy w urodziny miasta (2 lipca), wówczas będziemy mogli zdradzić nieco więcej szczegółów dotyczących prac nad gorzowską planszą Monopoly. 

Premiera gry zaplanowana jest na jesień. Swoją edycję „planszówki” ma już kilka innych miast w Polsce, m.in. Gdańsk, Toruń, Zielona Góra, Wrocław i Poznań. W tym roku, oprócz Gorzowa, do tego grona dołączy Olsztyn i Łódź.
 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości