• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Janusz Gorzowski najdroższym polem w Monopoly Gorzów?

21 kwietnia 2023, 10:11
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
Trwa głosowanie na najdroższe pole na planszy Monopoly Gorzów. Do tej pory mieszkańcy Gorzowa oddali najwięcej głosów na Janusza Gorzowskiego. Tuż za nim znajduje się bulwar nad Wartą oraz stadion żużlowy. Głosy można oddawać do niedzieli 30 kwietnia.

W połowie marca portal gorzowianin.com informował, że Gorzów będzie miał swoją edycję kultowej gry Monopoly. Na planszy znajdą się hotele, restauracje, obiekty sportowe, lokalne przedsiębiorstwa, muzea. Niespodzianki będą też czekały na kartach szansy; te również będą dostosowane do gorzowskiej edycji gry.

Monopoly Gorzów. Jakie powinno być najdroższe pole w Monopoly Gorzów?

Jedno z pól zostało oddane w ręce mieszkańców Gorzowa, którzy mogą głosować na najdroższe pole na planszy. Na ten moment w głosowaniu prowadzi Janusz Gorzowski na którego gorzowianie oddali 160 głosów. Tuż za nim znajduje się bulwar nad Wartą – 130 głosów oraz stadion żużlowy – 119 głosów.

Tuż za podium znajduje się katedra z 104 głosami. Kolejne miejsca zajmują; Kwadrat, Pole Golfowe Zawarcie, Stary Rynek, dominanta i Kozacza Góra. Natomiast najmniej głosów zdobył most Staromiejski.

Gdzie oddać głos w ankiecie na najdroższe pole w Monopoly Gorzów?

Aby oddać głos, należy wejść na stronę internetową www.um.gorzow.pl, tam znajduje się sonda w której mamy do wyboru 1 z 10 opcji. Głosowanie potrwa do niedzieli 30 kwietnia do godziny 23.59.

Wyniki głosowania zostaną przedstawione w urodziny miasta 2 lipca, wówczas poznamy więcej szczegółów dotyczących prac nad gorzowską planszą Monopoly.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości