Wiadomości

Tak ma wyglądać Gorzów Power Center. Jakie sklepy się tam znajdą? [film]

17 marca 2023, 08:46, Marcin Kluwak
wizualizacja Gorzów Power Center
Przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie ma zostać wybudowane największy w regionie park handlowy Gorzów Power Center. Teren pod budowę został uporządkowany, a inwestor zamierza ruszyć z pracami już kwietniu. W Gorzów Power Center znajdzie się Decathlon, Biedronka, Hebe, Jysk czy Jula. Otwarcie zaplanowano w czerwcu 2024 roku.

W styczniu portal gorzowianin.com informował, że teren pod budowę nowego parku handlowego Gorzów Power Center przy ul. Walczaka i Jedwabniczej został uporządkowany i czeka na rozpoczęcie prac budowlanych. Na początek inwestor, zajmie się pracami ziemnymi. A jest przed nim sporo pracy. Nowoczesne centrum handlowe będzie mieściło się na powierzchni 80 tys. m.kw. oraz będzie oferowało 800 miejsc parkingowych. Tuż obok ma zostać wybudowany hipermarket Selgros.

Według informacji podanych przez inwestora prace budowlane mają rozpocząć się jeszcze w kwietniu 2023 roku. Sam park handlowy będzie miał powierzchnię 23 tys. m.kw.

Jakie sklepy otworzą się w Gorzów Power Center?

Oprócz pierwszego w Gorzowie sklepu Decathlon, w centrum handlowym znajdzie się również duży supermarket Biedronka, który na powierzchni 1300 m.kw. otworzy swój przestronny supermarket w najnowocześniejszym formacie. Ofertę sportową gorzowskiego centrum handlowego wzbogaci także Martes Sport sklepem o powierzchni 900 m.kw. Natomiast wśród marek modowych znajdzie się sklep Sinsay, który zajmie powierzchnię 1200 m.kw. Będzie też szwedzki multimarket Jula.

Ponadto w parku handlowym znajdą się również takie marki jak 4F, Jysk, Media Exper, Dealz, Deichman, CCC, KiK, Hebe, TEDI, Takko Fashion, "5,10,15"czy też Pepco.

Gorzów Power Center. Kiedy otwarcie centrum handlowego i hipermarketu Selgros w Gorzowie?

Według harmonogramu przygotowanego przez inwestora, prace budowlane mają potrwać 14 miesięcy. Tym samym otwarcie parku handlowego zostało zaplanowane w czerwcu 2024 roku.

Równocześnie mają trwać prace przy budowie hipermarketu Selgros, który będzie niezależną inwestycją. Selgros ma się również otworzyć wiosną 2024 roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/4 Gorzów Power Center

1/4 Gorzów Power Center

2/4 Gorzów Power Center

2/4 Gorzów Power Center

3/4 Gorzów Power Center

3/4 Gorzów Power Center

4/4 Gorzów Power Center

4/4 Gorzów Power Center

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości