• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

10-latek utknął w windzie. Na pomoc ruszyli strażacy

28 lutego 2023, 13:43, Anna Kluwak
fot. Anna Kluwak
We wtorek 28 lutego straż pożarna interweniowała w przejściu podziemnym przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. W windzie utknął 10-letni chłopiec. Na szczęście strażacy uwolnili dziecko z windy i skończyło się tylko na strachu.

We wtorek 28 lutego o godz. 12.51 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o awarii windy w przejściu podziemnym przy ul. Piłsudskiego, w której utknęło dziecko. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej.

- Kiedy strażacy dotarli na miejsce, okazało się, że w windzie jest uwięziony 10-letni chłopiec. Strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu otworzyli windę i uwolnili dziecko - komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

10-latkowi nic się nie stało. Skończyło się na szczęście tylko na strachu.

Niestety do awarii wind w przejściu podziemnym dochodzi bardzo często o czym portal gorzowianin.com informował już wielokrotnie. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Mieszkańcy skarżą się na niedziałające windy w przejściu podziemnym".

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości