• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Wyprawiły urodziny w kręgielni. Taki bałagan po sobie zostawiły [zdjęcia]

13 lutego 2023, 10:24, mk
Źródło: Bowling City
Zostawiły prezent w postaci wysmarowanej podłogi, stołów i kanap ciastem. Wcześnie wyzywały kelnerki oraz obrażały pracujące tam osoby. Prawdziwy bałagan w miejscu, w którym przebywały zostawiły dwie klientki kręgielni Bowling City w Gorzowie - Nikola H. oraz Joanna H.

 Bardzo emocjonalny wpis w tej sprawie pojawił się na profilu kręgielni Bowling City, kilkanaście godzin po wizycie obu pań. 

- Wczorajszy wieczór zapewnił nam mnóstwo negatywnych emocji i pokazał, że nie wszystkich ludzi możemy mierzyć swoją miarą… W swoją pracę wkładamy bardzo dużo serca i przede wszystkim CIERPLIWOŚCI Pani Nikola H. i pani Joanna H. potraktowały całą naszą załogę w sposób bezczelny używając w naszym kierunku stwierdzeń sięgających dna - informują pracownicy Bowling City w Gorzowie.

Tutaj padło wiele obraźliwych stwierdzeń pod adresem załogi, których to nawet nie zacytujemy. Klientki nie pozostawiły też suchej nitki na kelnerce pochodzącej z Ukrainy.

Zostały też podważone kompetencje naszej barmanki, pani stwierdziła ze drink Margerita jest słony i dlaczego w nim znajduje się sól? [...] Na koniec podczas sprzątania loży pani stwierdziła, że „zostawia dla nas prezent w postaci wysmarowanej podłogi, stołów i kanap ciastem" - czytamy we wpisie w sieciach społecznościowych. 

Na koniec wpisu, właściciele Bowling City Gorzów prosili gości, którzy musieli być świadkami tego typu zachowań. - Bardzo przepraszamy gości, którzy musieli uczestniczyć w tej sytuacji, dla nas również była bardzo niesmaczna. Nie pozwolimy na poniżanie naszych pracowników i dbamy o ich dobre samopoczucie - czytamy.

Nie trzeba było długo czekać. Pod wpisem kręgielni pojawiło się mnóstwo wpisów oburzonych mieszkańców Gorzowa. Oczywiście sprawczynie tych "czynów" zostały również oznaczone w komentarzach. Oto niektóre z nich:

Tomasz: Zero szacunku do ludzi do pracy i do jedzenia. Brak słów, żeby to nazwać. Jeszcze tutaj ktoś podał fb tej osoby, chyba spaliłbym się ze wstydu...
Szacun do właścicieli, że stoją za pracownikami swoimi

Natalia: Tragedia, totalny brak szacunku… paniusia za dużo wypiła i odpaliła się patusiara 
Zuzanna: W takim przypadku, dzwoni się na policję, i nawet nie wdaje w dyskusje  niewyobrażalne upokorzenie, oczywiście owych pań, zawsze zastanawiam się, jak dorośli ludzie posuwają się do czegoś takiego bez wstydu? Przecież, zanim one wysmarowany meble, musiały wysmarować tym ciastem siebie, i stwierdzić, ze to dobry pomysł?

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości