• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Włamali się do kontenera sanitarnego i urządzili libację [zdjęcia]

26 stycznia 2023, 16:06, red
Grupa osób włamała się do kontenera sanitarnego na terenie Mariny Santok. Nie dość, że urządzili sobie w środku libację alkoholową i zostawili mnóstwo śmieci, to jeszcze dokonali zniszczeń. Wszystko nagrały kamery monitoringu, dlatego też właściciele mariny liczą, że sprawcy sami się zgłoszą, aby pokryć szkody.

Na początku tygodnia grupa osób włamała do kontenera sanitarnego mariny w Santoku, gdzie urządziła sobie libację alkoholową oraz dokonała dewastacji pomieszczenia. Wszystko zostało nagrane na kamerach monitoringu.

Całą sytuację postanowili nagłośnić właściciele Mariny Santok, którzy czekają na zgłoszenie się wandali i polubowne załatwienie sprawy poprzez pokrycie kosztów zniszczeń.

- Sprawców wtargnięcia i dewastacji w sanitariacie kontenerowym na Marinie Santok zapraszamy serdecznie do biura Mariny. Czekamy na was do piątku 27 stycznia w godzinach pracy obiektu - czytamy na profilu Marina Santok.

Osoby, które włamały się do zamkniętego w okresie jesienno-zimowym kontenera sanitarnego zrobiły tam libację alkoholową oraz zniszczyły elementy sanitarne. Zostawiły po sobie mnóstwo śmieci, niedopałki papierosów oraz butelki z alkoholem. Jeżeli osoby odpowiedzialne za zniszczenia nie zgłoszą się do piątku, wówczas w poniedziałek 30 stycznia właściciele mariny złożą zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji, a jako dowód dołączą nagranie z monitoringu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości