• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Gorzów: Kierująca BMW odjechała z wężem do tankowania. Zniszczony został dystrybutor

24 stycznia 2023, 11:46, red
fot. Damian Pyta
We wtorek w nocy kierująca samochodem marki BMW przyjechała na stację paliw Avia w Gorzowie, aby zatankować auto. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby kobieta nie zapomniała wyciągnąć węża z baku. Tym samym kierująca BMW ruszyła z podpiętym wężem i wyrwała z ziemi dystrybutor. Została ukarana mandatem przez policjantów.

Do niecodziennej sytuacji doszło we wtorek 24 stycznia po północy na stacji paliw Avia przy ul. Walczaka w Gorzowie. Pod dystrybutor nr 5 podjechała kobieta kierująca samochodem BMW, która zatankowała swoje auto.

Kobieta prawdopodobnie zapomniała o tym, żeby wyciągnąć pistolet z wężem z baku i jak gdyby nigdy nic odjechała, niszcząc przy tym dystrybutor. Ten został wyrwany i przewrócony na bok, doszło do wycieku paliwa. Na szczęście sytuacja została szybko opanowana i miejsce wycieku zostało posypane sorbentem. Właściciel obiektu z uwagi na zniszczenia, musiał wyłączyć stację paliw z użytkowania. - Trwają właśnie prace zmierzające na naprawy uszkodzonego dystrybutora – mówi właściciel stacji paliw Avia.

Zwróciliśmy się w tej sprawie z prośbą o komentarz do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. - We wtorek tuż po północy dyżurny otrzymał zgłoszenie, że kobieta kierująca samochodem marki BMW zapomniała wyciągnąć pistoletu z wlewu do zbiornika paliw i ruszyła samochodem wyrywając wąż i niszcząc przy tym dystrybutor. Kobieta, kiedy zobaczyła co się stało, zatrzymała samochód. Policjanci zdecydowali o ukaraniu kierującej BMW mandatem w wysokości 500 zł – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości