Wiadomości

CEZiB z nowym partnerem

2 stycznia 2023, 09:44, red
fot. CEZiB
Przybywa firm zainteresowanych współpracą z Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie. Pierwszą klasę techników spawalników patronatem objęła IMC Engineering. Firma ta będzie również wspierać placówkę w kształceniu techników mechaników, techników logistyków oraz mechaników - monterów maszyn i urządzeń.

- IMC Engineering jest też kolejną firmą, która będzie oferować najlepszym uczniom Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu stypendia. Wcześniej taką decyzję podjęły Holding Zremb Gorzów S.A., SC Johnson i PPPH Lamix. Bliska współpraca szkoły z pracodawcami to główne założenie placówki - podkreśla Magdalena Łabuza, dyrektor Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie.

W CEZiB uczą się uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych, Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych oraz Centrum Kształcenia Zawodowego. Centrum jest największą inwestycją edukacyjną w północnej części województwa lubuskiego; poprzez rewitalizację istniejących zabytkowych terenów poszpitalnych powstało miejsce, w którym odbywa się kształcenie zawodowe na poziomie technikum, branżowej szkoły zawodowej, szkoły policealnej oraz kształcenie ustawiczne dorosłych.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości