Wiadomości

Dramatyczny wypadek w Gorzowie. Mężczyzna z raną brzucha trafił do szpitala

1 stycznia 2023, 17:19
fot. czytelnik
Przy ul. Wawrzyniaka w Gorzowie doszło do dramatycznego wypadku. Mężczyzna podczas prac remontowych zranił się szlifierką kątową. Mężczyzna z raną ciętą brzucha został zabrany do szpitala w Gorzowie.

Wszystko działo się w niedzielę 1 stycznia około godz. 16 przy ul. Wawrzyniaka w Gorzowie. Służby odebrały zgłoszenie o rannym mężczyźnie. Na miejsce zostały wysłane dwa policyjne radiowozy i karetka pogotowia.

- Jak wysiadałem z autobusu, widziałem że podjechała policja, a chwilę później karetka. Na chodniku leżał zakrwawiony mężczyzna - relacjonuje czytelnik Bartosz, który poinformował nas o zdarzeniu.

Jak się okazało, doszło tam do nieszczęśliwego wypadku. - W jednym z lokali trwały prace remontowe, które wykonywał mężczyzna. W pewnym momencie zranił się i wyszedł z lokalu zakrwawiony. Został odnaleziony przez przechodniów na chodniku. W ciężkim stanie trafił do szpitala w Gorzowie. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak ustalił portal gorzowianin.com, mężczyzna ciął coś za pomocą szlifierki kątowej. W pewnym momencie urządzenie odskoczyło i rozcięło mu brzuch. Ranny mężczyzna z raną otwartą jamy brzusznej został zabrany do szpitala.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości