• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Dramatyczny wypadek w Gorzowie. Mężczyzna z raną brzucha trafił do szpitala

1 stycznia 2023, 17:19
fot. czytelnik
Przy ul. Wawrzyniaka w Gorzowie doszło do dramatycznego wypadku. Mężczyzna podczas prac remontowych zranił się szlifierką kątową. Mężczyzna z raną ciętą brzucha został zabrany do szpitala w Gorzowie.
Wszystko działo się w niedzielę 1 stycznia około godz. 16 przy ul. Wawrzyniaka w Gorzowie. Służby odebrały zgłoszenie o rannym mężczyźnie. Na miejsce zostały wysłane dwa policyjne radiowozy i karetka pogotowia.

- Jak wysiadałem z autobusu, widziałem że podjechała policja, a chwilę później karetka. Na chodniku leżał zakrwawiony mężczyzna - relacjonuje czytelnik Bartosz, który poinformował nas o zdarzeniu.

Jak się okazało, doszło tam do nieszczęśliwego wypadku. - W jednym z lokali trwały prace remontowe, które wykonywał mężczyzna. W pewnym momencie zranił się i wyszedł z lokalu zakrwawiony. Został odnaleziony przez przechodniów na chodniku. W ciężkim stanie trafił do szpitala w Gorzowie. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak ustalił portal gorzowianin.com, mężczyzna ciął coś za pomocą szlifierki kątowej. W pewnym momencie urządzenie odskoczyło i rozcięło mu brzuch. Ranny mężczyzna z raną otwartą jamy brzusznej został zabrany do szpitala.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości