• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pożar pod Gorzowem. Spalił się budynek gospodarczy i samochody

1 stycznia 2023, 11:19, red
fot. OSP Deszczno
W sylwestrową noc doszło do pożaru budynku gospodarczego i dwóch samochodów w Deszcznie koło Gorzowa. Przez ponad 2 godziny z ogniem walczyło 6 zastępów straży pożarnej.

W sobotę 31 grudnia 2022 roku o godz. 23.24 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze domu przy ul. Chabrowej. Na miejsce zostało wysłanych 6 zastępów straży pożarnej, policja, pogotowie energetyczne i pogotowie ratunkowe.

Kiedy strażacy dotarli na miejsce, okazało się, że pali się budynek gospodarczy oraz znajdujące się w pobliżu dwa samochody osobowe. Budynek oraz auta uległy całkowitemu spaleniu. - Na posesji panowało bardzo duże zadymienie. W pobliżu płonącego budynku gospodarczego znajdował się dom, z którego został ewakuowany mężczyzna. Został podtruty dymem, ale po badaniu przez zespół pogotowia ratunkowego, odmówił pomocy i został pod opieką sąsiada – komentuje dyżurny WSKR.

Działania strażaków na miejscu zakończyły się dopiero po godz. 2 w nocy w niedzielę 1 stycznia 2023 roku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości