• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Nad Wartą odnaleziono zwłoki mężczyzny

29 grudnia 2022, 16:11
fot. Marcin Kluwak
W czwartek 29 grudnia podczas działań prowadzonych na rzece Warcie zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Jak się okazało, służby odnalazły zwłoki 31-letniego Marcina, który był poszukiwany od listopada.

Od 11 listopada policjanci wspólnie ze strażą pożarną prowadzili poszukiwania zaginionego 31-letniego Marcina. Mężczyzna zaginął tuż po tym, jak wyszedł nad ranem z baru Ósemka, gdzie był ze znajomymi. Ślad urwał się o godz. 5.35 przy ul. Garbary. Na początku poszukiwania odbywały się na szeroką skalę. Pomimo mijających tygodni, działania nie zostały przerwane i policjanci cały czas prowadzili poszukiwania zaginionego mężczyzny. Według informacji do których dotarł portal gorzowianin.com, jedna z kamer monitoringu nagrała jak mężczyzna wpada do rzeki Warty na wysokości Admiry przy ul. Wał Okrężny, dlatego też działania służb skupiły się na rzece.

W czwartek 29 grudnia około godz. 12 służby patrolujące Wartę odnalazły na brzegu zwłoki mężczyzny. Ciało zostało odnalezione na brzegu rzeki w rejonie miejscowości Jasiniec w gminie Bogdaniec.

- Potwierdzam, że policjanci którzy prowadzili działania na rzece Warcie odnaleźli zwłoki mężczyzny. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Trwa potwierdzanie tożsamości mężczyzny – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak ustalił portal gorzowianin.com, odnaleziony mężczyzna to poszukiwany od listopada 31-letni Marcin. 

Chociaż policja nie potwierdza naszych informacji, to rodzina potwierdza zakończenie poszukiwań 31-letniego Marcina. - Kochani. Dzisiaj poszukiwania Marcina zostały zakończone. Z przykrością informujemy, że Marcin nie żyje. Dziękujemy wszystkim za pomoc - czytamy na grupie poświęconej poszukiwaniom 31-latka. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości