• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12
Wiadomości

Jaka pogoda będzie na Sylwestra w Gorzowie?

29 grudnia 2022, 12:49, red
fot. archiwum
Sylwester tuż, tuż. Sprawdziliśmy, jaka pogoda czeka nas w sobotę 31 grudnia w Gorzowie. Jak się okazuje, będzie deszczowo i bardzo ciepło. W ciągu dnia temperatura wyniesie aż 15 stopni Celsjusza, natomiast w nocy będzie niewiele mniej, bo 11 stopni na plusie.

Jaka czeka nas pogoda na Sylwestra w Gorzowie? To pytanie zadają sobie wszystkie osoby, które planują wybrać się na domówki, dyskoteki czy też bale i nie wiedzą, czego spodziewać się, kiedy wybije północ i wszyscy wyjdą na dwór, aby odpalić fajerwerki lub popatrzeć jak inni strzelają.

Prognoza pogody na Sylwestra w Gorzowie

Chociaż zima kalendarzowa w pełni, to pogoda w sobotę 31 grudnia będzie iście wiosenna. Według prognozy, w ciągu dnia temperatura wyniesie aż 15 stopni Celsjusza, natomiast w nocy będzie niewiele mniej, bo 11 stopni na plusie. Z kolei w niedzielę 1 stycznia 2023 roku w dzień ma być również 15 stopni, będzie pochmurno, ale bez deszczu. Noc będzie nieco chłodniejsza, bo temperatura spadnie do 9 stopni Celsjusza.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości