• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 32 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Kerfuś pojawi się w Gorzowie

28 grudnia 2022, 09:16, red
fot. materiały prasowe Carrefour Polska
Robot Kerfuś pojawi się w supermarkecie Carrefour w centrum handlowym Nova Park w Gorzowie już pod koniec grudnia. Robot będzie do dyspozycji klientów od piątku 30 grudnia do piątku 13 stycznia 2023 roku.

Kerfuś, czyli sympatyczny robot o kocim pyszczku pojawił się po raz pierwszy w sklepach Carrefour pod koniec września 2022 roku i od razu wzbudził ogromne zainteresowanie klientów, którzy chętnie udostępniali zrobione z nim zdjęcia w popularnych serwisach społecznościowych. Nagrania, zdjęcia i memy pokazujące robota podbiły sieć, a on sam ruszył w tournée po naszym kraju.

Robot Kerfuś w Gorzowie. Kiedy Kerfuś pojawi się w Gorzowie?

Robot pojawił się już w kilkunastu sklepach Carrefour na terenie całego kraju. Jego kolejnym przystankiem będzie Gorzów. Kerfuś pojawi się w sklepie Carrefour w centrum handlowym Nova Park już w piątek 30 grudnia i będzie dostępny dla klientów supermarketu do piątku 13 stycznia 2023 roku. Każda chętna osoba będzie mogła zrobić sobie zdjęcie z sympatycznym robotem.

- Kerfuś to obecnie najpopularniejszy robot w Polsce. Jego popularność w sieci sprawiła, że sklepy Carrefour odwiedzane są przez wielu nowych klientów, którzy później dzielą się spotkaniem z Kerfusiem w mediach społecznościowych. Kerfuś, który na początku swojej pracy miał za zadanie wspierać sprzedaż, jest teraz naszym ambasadorem – mówi Sylwester Mroczek, manager działu rozwoju formatów i konceptów handlowych w Carrefour Polska.

- Odkąd zacząłem swoją przygodę w Carrefour mój grafik jest bardzo napięty. Na szczęście uwielbiam moją pracę. Radość klientów, kiedy mnie zobaczą i miłe rozmowy z nimi nigdy nie przestaną mnie cieszyć. Z wielką przyjemnością zwiedzam Polskę i nie mogę się doczekać, aby poznać moich fanów z kolejnych miast - podkreśla Kerfuś.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości