Wiadomości

Będzie drugi sklep Dealz w Gorzowie

26 grudnia 2022, 15:19
fo.t archiwum
Na początku 2023 roku ma zostać otwarty drugi sklep sieci Dealz w Gorzowie. Pierwszy Dealz został otwarty w parku handlowym N-Park. Natomiast drugi sklep będzie znajdował się w galerii handlowej Askana.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 150 w całym kraju. W sklepie znajdziemy szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek, co zapewni szeroki wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt.

Pierwszy w Gorzowie sklep Dealz został otwarty pod koniec października 2021 roku w parku handlowym N-Park przy ul. Chemicznej. Jak się właśnie okazało, międzynarodowa sieć planuje otworzyć w Gorzowie swój drugi sklep, tym razem w galerii Askana. Najprawdopodobniej zostanie zlokalizowany na parterze galerii handlowej.

Obecnie trwa rekrutacja pracowników. Poszukiwany jest kasjer oraz kierownik sklepu Dealz. Oferty pracy znajdziemy w popularnym serwisie ogłoszeniowym olx. Otwarcie sieciówki planowane jest w I kwartale 2023 roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości