• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Stokrotka w hali Orbi czeka na otwarcie [zdjęcia]

25 grudnia 2022, 17:17
fot. Marcin Kluwak
Hala Orbi na os. Staszica przeszła prawdziwą rewolucję. Pod koniec grudnia w Orbi zostanie otwarty supermarket Stokrotka, który zajmie większą część budynku. Natomiast pozostałą część hali zajmują lokali przedsiębiorcy, którzy prowadzą sprzedaż swoich produktów w wyremontowanych boksach.

Pod koniec września ruszyła przebudowa hali targowej Orbi przy ul. Marcinkowskiego w Gorzowie o czym portal gorzowianin.com informował w artykule „Wielka demolka w hali Orbi. Lokalne stoiska zajmie Stokrotka”. Docelowo większa część budynku została przeznaczona pod supermarket Stokrotka, przez co dotychczasowi najemcy musieli zmienić miejsce swojej działalności. Jednak pozostawiono 15 boksów dla lokalnych sprzedawców.

Lokalni przedsiębiorcy wrócili do wyremontowanych boksów w hali Orbi w połowie listopada. Znajdziemy ich po lewej stronie od głównego wejścia oraz przy samym wejściu. Znajduje się tam m.in. cukiernia Różycki, warzywniak, sklep rybny, domowe obiady, salonik z prasą czy sklep z bielizną.

Supermarket Stokrotka miał początkowo zostać otwarty równocześnie z boksami lokalnych przedsiębiorców, ale prace remontowe przeciągnęły się. W końcu, w grudniu roboty budowlane zostały zakończone. Obecnie trwają prace przy układaniu towaru na półkach supermarketu oraz ostatnie prace porządkowe. Otwarcie Stokrotki zaplanowano na godz. 9 rano w czwartek 29 grudnia.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 6-22 oraz w niedziele handlowe w godz. 8-20.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/6 Supermarket Stokrotka w hali Orbi

1/6 Supermarket Stokrotka w hali Orbi

2/6 Supermarket Stokrotka w hali Orbi

2/6 Supermarket Stokrotka w hali Orbi

3/6 Supermarket Stokrotka w hali Orbi

3/6 Supermarket Stokrotka w hali Orbi

4/6 Supermarket Stokrotka w hali Orbi

4/6 Supermarket Stokrotka w hali Orbi

5/6 Supermarket Stokrotka w hali Orbi

5/6 Supermarket Stokrotka w hali Orbi

6/6 Supermarket Stokrotka w hali Orbi

6/6 Supermarket Stokrotka w hali Orbi

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości