• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Uber wjeżdża do Gorzowa. Mamy kody promocyjne dla czytelników

6 grudnia 2022, 13:23, inf. prasowa
Od wtorku 6 grudnia mieszkańcy Gorzowa mogą korzystać z kolejnej aplikacji do zamawiania przejazdów. W Mikołajki oficjalnie ruszył Uber w Gorzowie i z tej okazji przygotowano dwie promocje dla mieszkańców.

Pod koniec listopada portal gorzowianin.com informował, że od grudnia mieszkańcy Gorzowa będą mogli korzystać z kolejnej aplikacji do zamawania przejazdów. Po popularnym Bolcie, który przez ostatnie miesiącach królował na gorzowskim rynku, w naszym mieście całkiem pojawiła się aplikacja FreeNowa, natomiast od wtorku 6 grudnia mieszkańcy Gorzowa mogą korzystać z Ubera.

Czym jest Uber?

Uber to dostępna na całym świecie aplikacja mobilna, która łączy kierowców z pasażerami, umożliwiając swoim użytkownikom dotarcie do celu z góry ustaloną trasą oraz za cenę znaną w momencie zamawiania przejazdu. Odkąd platforma po raz pierwszy ruszyła w 2014 roku w Warszawie, usługa cieszy się dużą popularnością i została uruchomiona również w Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Bydgoszczy, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Radomiu, Kielcach, Białymstoku, Częstochowie, Olsztynie, Płocku, Koszalinie, Opolu, Legnicy, Zielonej Górze i na Śląsku. Już od wtorku 6 grudnia także mieszkańcy Elbląga, Kalisza oraz Gorzowa Wielkopolskiego mogą korzystać z przejazdów za pośrednictwem aplikacji Uber — dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Uber w Gorzowie. Kody promocyjne dla mieszkańców

Mieszkańcy Gorzowa mogą od wtorku 6 grudnia korzytać z aplikacji Uber. Z okazji Mikołajek, dla gorzowian zostały przygotowane dwie promocyjne oferty.

- Wpisując kod WITAJGORZOW, nowi użytkownicy mogą zaoszczędzić aż 100 zł podczas 5 pierwszych przejazdów. Promocja upoważnia do 5 darmowych przejazdów do sumy 20 złotych każdy. Oferta obowiązuje od 6 do 11 grudnia.

- Z kolei wpisując kod KOCHAMGORZOW3X50, mieszkańcy mogą skorzystać z 50 proc. promocji na trzy przejazdy. Maksymalna wartość promocji na każdy z przejazdów wynosi 10 zł. Oferta obowiązuje w dniach od 6 do 18 grudnia.

Uber w Gorzowie. Co trzeba zrobić, aby wykorzystać kod promocyjny na Ubera?

Aby wykorzystać kod promocyjny, należy:

1. Pobrać aplikację z AppStore lub Google Play

2. Uruchomić aplikację i otworzyć zakładkę Portfel, następnie na samym dole po kliknięciu “Dodaj kod promocyjny” wpisać jeden z poniższych kodów

3. Ustawić miejsce docelowe

4. Ustawić miejsce odbioru

5. Zamówić przejazd

Po zatwierdzeniu podróży, użytkownik otrzymuje informacje o kierowcy oraz samochodzie, a także jego bieżącą lokalizację na mapie. Przed wejściem do pojazdu, należy upewnić się, że marka oraz numer rejestracyjny samochodu są takie jak wyświetlane w aplikacji.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości