• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

Kierująca toyotą potrąciła kobietę na pasach

5 grudnia 2022, 17:17
fot. Damian Pyta
W poniedziałek na przejściu dla pieszych przy rondzie Kosynierów Gdyńskich doszło do wypadku. Kierująca samochodem osobowym marki toyota zjeżdżając z ronda potrąciła przechodzącą przez pasy kobietę. Piesza z obrażeniami została zabrana do szpitala.

W poniedziałek 5 grudnia przed godz. 17 doszło do wypadku przejściu dla pieszych przy rondzie Kosynierów Gdyńskich. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

Jak się okazało, doszło tam do potrącenia. Kierująca osobową toyotą zjeżdżając z ronda Kosynierów Gdyńskich w ul. Łokietka potrąciła przechodzącą przez pasy kobietę. Potrącona piesza odbiła się od maski samochodu i upadła na jezdnię. Kobieta doznała obrażeń m.in. głowy, została zabrana do szpitala.

To kolejne potrącenie do którego doszło 5 grudnia w Gorzowie. W poniedziałkowy poranek kierujący volkswagenem potrącił 9-letnią dziewczynkę przechodzącą przez pasy przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie. Potrącone dziecko zostało zabrane do szpitala na badania. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Kierowca volkswagena potrącił 9-latkę na pasach".

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości