Wiadomości

Kierowca volkswagena potrącił 9-latkę na pasach

5 grudnia 2022, 09:15
fot. gorzowianin.com
W poniedziałkowy poranek na przejściu dla pieszych przy ul. Podmiejskiej doszło do potrącenia 9-letniej dziewczynki przez kierującego volkswagenem. Dziewczynka na szczęście nie doznała poważnych obrażeń, jednak została zabrana do szpitala na badania.

W poniedziałek 5 grudnia nad ranem doszło do potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną przy ul. Podmiejskiej tuż za rondem Sybiraków, na wyjeździe w kierunku Wawrowa. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika Pawła.

Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Do potrącenia doszło, kiedy sygnalizacja była jeszcze w trybie nocnym, z pulsującym pomarańczowym światłem.

- Kierujący volkswagenem potrącił 9-latkę, kiedy ta schodziła z pasów. Dziecku na szczęście nic poważnego się nie stało, jednak została zabrana do szpitala na badania. Do potrącenia doszło, kiedy na sygnalizacji świeciło się pulsujące, pomarańczowe światło – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kierujący volkswagenem zostanie ukarany mandatem karnym.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości