Wiadomości

Decathlon otworzy się w Gorzowie! Znamy lokalizację

29 listopada 2022, 15:44
wizualizacja Gorzów Power Center
Przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie zostanie wybudowany nowy park handlowy Gorzów Power Center. Wśród najemców znajdzie się pierwszy w Gorzowie sklep Decathlon. Otwarcie zaplanowano na wiosnę 2024.

W kwietniu portal gorzowianin.com informował o tym, że park handlowy, który ma powstać przy ul. Walczaka i Jedwabniczej czekają zmiany jeszcze przed rozpoczęciem pierwszych prac budowlanych. Spółka SHOPP.CITY S.A. znalazła partnera biznesowego, który pomoże jej z wybudowaniem parku handlowego. W inwestycję zaangażowała się firma Acteeum. Ponadto została zmieniona nazwa. Nowoczesne centrum handlowe nie będzie nazywać się Shop City, ale Gorzów Power Center. Będzie to największym i jedynym tego typu centrum handlowym jakie powstanie w regionie, ponieważ będzie mieściło się na powierzchni 80 tys. m.kw. oraz będzie oferowało 800 miejsc parkingowych.

Gorzów Power Center. Będzie pierwszy Decathlon w Gorzowie

Inwestor uchylił również rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o pierwszych najemców nowoczesnego centrum handlowego Gorzów Power Center. W centrum handlowym znajdzie się niezwykle atrakcyjny i spektakularny na skalę regionalną sklep Decathlon, który na powierzchni 2500 m.kw. zaoferuje całą gamę towarów sportowych. Będzie to pierwszy i jedyny w Gorzowie sklep tej marki i swą obecnością potwierdza znaczenie oraz atrakcyjność projektu na lokalnym rynku obiektów handlowych.

Jakie sklepy otworzą się w Gorzów Power Center?

Oprócz pierwszego w Gorzowie sklepu Decathlon, w centrum handlowym znajdzie się również duży supermarket Biedronka, który na powierzchni 1300 m.kw. otworzy swój przestronny supermarket w najnowocześniejszym formacie. Ofertę sportową gorzowskiego centrum handlowego wzbogaci także Martes Sport sklepem o powierzchni 900 m.kw. Natomiast wśród marek modowych znajdzie się sklep Sinsay, który zajmie powierzchnię 1200 m.kw. Będzie też szwedzki multimarket Jula.

Gorzowskie centrum handlowe powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie realizowanego niezależnie hipermarketu Selgros oraz stacji benzynowej wiodącej marki. 

Gorzów Power Center. Kiedy otwarcie centrum handlowego w Gorzowie?

- Nasz gorzowski projekt Power Center nabrał już ogromnego rozpędu i z tym większa energią „wrzucamy wyższy bieg” w jego realizacji. Mając pozwolenie na budowę, zaplanowaliśmy harmonogram prac deweloperskich. Już niebawem, bo na wiosnę 2023 ruszamy z budową. Z kolei otwarcie centrum planujemy na wiosnę 2024. Cieszymy się też bardzo z uznania i zaufania, jakim najemcy darzą nasze przedsięwzięcie. Po energicznym rozpoczęciu procesu komercjalizacji już teraz wiemy, że swoje przestronne sklepy otworzą tu takie marki jak Biedronka, Decathlon, Sinsay czy Martes Sport. Finalizujemy także ustalenia z innymi najemcami i już teraz wiemy, że oferta zakupowa naszego gorzowskiego centrum handlowego nie będzie miała sobie równych w okolicy - mówi Tomasz Jopkiewicz, Leasing Director w Acteeum Central Europe.

Lokalizacja gorzowskiego centrum handlowego bezpośrednio przy największych osiedlach mieszkaniowych w mieście oraz ulicy Walczaka oraz linii tramwajowej zapewnia sprawny dojazd.

Fotoreportaż


1/4 Gorzów Power Center

1/4 Gorzów Power Center

2/4 Gorzów Power Center

2/4 Gorzów Power Center

3/4 Gorzów Power Center

3/4 Gorzów Power Center

4/4 Gorzów Power Center

4/4 Gorzów Power Center

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości