• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Decathlon otworzy się w Gorzowie! Kiedy otwarcie?

1 marca 2024, 20:00, Anna Kluwak
wizualizacja parku handlowego Silwana
Przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie trwa budowa parku handlowego Silwana. Wśród najemców znajdzie się pierwszy w Gorzowie sklep Decathlon. Otwarcie zaplanowano w III kwartale 2024 roku.

Nie Shop City czy Gorzów Power Center, ale park handlowy Silwana - tak będzie nazywał się największy w regionie park handlowy, który powstaje przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie. Park handlowy Silwana będzie miał powierzchnię 25 tys. m.kw. i znajdzie się w nim łącznie 40 sklepów. oraz 800 miejsc parkingowych.

Park handlowy Silwana w Gorzowie. Będzie pierwszy Decathlon w Gorzowie

W centrum handlowym Silwana znajdzie się niezwykle atrakcyjny i spektakularny na skalę regionalną sklep Decathlon, który na powierzchni 2500 m.kw. zaoferuje całą gamę towarów sportowych. Będzie to pierwszy i jedyny w Gorzowie sklep tej marki i swą obecnością potwierdza znaczenie oraz atrakcyjność projektu na lokalnym rynku obiektów handlowych.

Jakie sklepy otworzą się w parku handlowym Silwana w Gorzowie?

Oprócz pierwszego w Gorzowie sklepu Decathlon czy multimarketu Jula, w centrum handlowym znajdzie się również duży supermarket Biedronka, który na powierzchni 1300 m.kw. otworzy swój przestronny supermarket w najnowocześniejszym formacie.

Ponadto w Silwanie znajda się takie sklepy jak Jysk, Sinsay, Cropp, House, Diverse, HalfPrice, New Yorker, CCC, Martes Sport, 4F, drogeria dm a także sklep Smyk, Tedi, Maxi Zoo, Rossmann, Itaka i Świat Pierogów. W ramach realizowanego projektu pojawi się także renomowana restauracja Drive Thru oraz stacja paliw. Trwają obecnie rozmowy z potencjalnymi najemcami

Silwana w Gorzowie. Kiedy otwarcie Decathlona w Gorzowie?

Planowane otwarcie parku handlowego Silwana wraz z Decathlonem to III kwartał 2024 roku i wszystko wskazuje na to, że ten termin zostanie dotrzymany. Obecnie pracownicy zbliżają się do montażu konstrukcji dachu na poszczególnych budynkach, instalują infrastrukturę techniczną i wytyczają wewnętrzne drogi i parkingi.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości