• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Ruszyły prace budowlane obok N-Parku w Gorzowie [zdjęcia]

28 listopada 2022, 09:21
Pod koniec listopada ruszyły pierwsze prace budowlane przy ul. Chemicznej obok N-Parku. Powstaje tam 6-stanowiskowa samoobsługowa myjnia samochodowa wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Myjnia powinna zostać otwarta na początku 2023 roku.

W październiku 2021 roku został otwarty park handlowy N-Park przy ul. Chemicznej w Gorzowie, który stał się ulubionym miejscem zakupów okolicznych mieszkańców. Na terenie nowoczesnego parku handlowego znalazło się łącznie 13 lokali handlowych wraz z Biedronką oraz sklepami takimi jak Rossmann, Pepco, KiK, Dealz, Tedi, RTV Euro AGD, Kaes, Sinsay, księgarnia Empik oraz Świat Pierogów, Gzella i Vorwerk.

Natomiast przez ostatni rok atrakcyjna działka znajdująca się tuż obok parku handlowego stała pusta i zarastała. We wrześniu 2022 roku portal gorzowianin.com informował o tym, że zgodnie z założeniami na działce ma zostać wybudowana myjnia samochodowa, a inwestor otrzymał pozwolenie na budowę.

Teraz, pod koniec listopada ruszyły pierwsze prace budowlane. Firma Redconst na zlecenie inwestora wybuduje na działce 6-stanowiskową samoobsługową myjnię samochodową wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Nowa myjnia powinna zostać otwarta na początku 2023 roku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości