Wiadomości

„Bo szyba nie odda”. Wandal zniszczył wiatę przystankową [zdjęcia]

10 listopada 2022, 09:08
fot. Damian Pyta
W czwartek została wybita szyba w wiacie znajdującej się na przystanku autobusowym przy ul. Kobylogórskiej w Gorzowie. Niestety wandale to spory problem w mieście, ponieważ za nic mają dobro wspólne i co jakiś czas niszczą wiaty przystankowe czy też elewacje budynków.

Problem niszczenia wiat przystankowych w Gorzowie poruszaliśmy na portalu gorzowianin.com wielokrotnie. Wandale nie mają litości i wybijają szyby oraz malują graffiti na wiatach przystankowych, bo „szyba i wiata przecież nie odda”. Tym razem, została wybita szyba w wiacie przystankowej w rejonie skrzyżowania ul. Kobylogórskiej z Krótką.

- Świeżo wybita szyba na przystanku przy ul. Kobylogórskiej. Jak wczoraj wracałem z pracy, to szyba jeszcze była cała. Dzisiaj rano już była wybita - opowiada Damian, mieszkaniec Gorzowa.

Wszystko wskazuje na to, że szyba została wybita za pomocą... słoika z musztardą. Słoik po musztardzie leży na ławce, natomiast sama musztarda znajduje się na elementach wiaty oraz w rozbitym szkle.

Urzędnicy przyznają wprost, że wandale to spory problem, ponieważ za nic mają dobro wspólne i niszczą wiaty przystankowe. W ciągu całego roku na naprawę zniszczonych wiat przystankowych miasto wydaje kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/3 Zniszczona wiata przystankowa przy ul. Kobylogórskiej

1/3 Zniszczona wiata przystankowa przy ul. Kobylogórskiej

2/3 Zniszczona wiata przystankowa przy ul. Kobylogórskiej

2/3 Zniszczona wiata przystankowa przy ul. Kobylogórskiej

3/3 Zniszczona wiata przystankowa przy ul. Kobylogórskiej

3/3 Zniszczona wiata przystankowa przy ul. Kobylogórskiej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości