Wiadomości

O krok od tragedii na Witosa. Nastolatek chciał wyskoczyć z 3 piętra

7 listopada 2022, 22:17
Nastolatek nie chciał otworzyć drzwi do mieszkania i groził, że wyskoczy z balkonu wprost na chodnik. Była na trzecim piętrze. Na miejsce wezwano straż pożarna oraz policję. Po kilkunastu minutach akcji chłopak cały i zdrowy trafił do opiekę zespołu ratownictwa medycznego.

W poniedziałek 7 listopada o godz. 21.13 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie dotyczące pomocy policji w jednym z 3-piętrowych bloków przy ul. Witosa w Gorzowie. Jak się okazało, w mieszkaniu na 3 piętrze zamknął się nastolatek, który nie chciał otworzyć drzwi od mieszkania oraz groził, że wyskoczy z balkonu.

Na miejsce oprócz policji wysłano natychmiast dwa zastępy PSP – w tym wóz z drabiną. Jednak strażacy w pewnym momencie zdecydowali, aby rozłożyć skokochron, gdyż istniało realne zagrożenie, że młody człowiek skoczy z balkonu. W międzyczasie ratownicy próbowali też dotrzeć do mieszkania, w którym zamknięty był nastolatek.

Po kilkunastu minutach strażakom udało się dostać do wnętrza mieszkania. Na miejsce wezwano też zespół ratownictwa medycznego. Do teraz nie wiadomo, co było przyczyną desperackiego kroku, na jaki zdecydował się ten młody człowiek. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że nastolatek miał kłócić się i głośno krzyczeć.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/4 Akcja straży pożarnej przy ul. Witosa

1/4 Akcja straży pożarnej przy ul. Witosa

2/4 Akcja straży pożarnej przy ul. Witosa

2/4 Akcja straży pożarnej przy ul. Witosa

3/4 Akcja straży pożarnej przy ul. Witosa

3/4 Akcja straży pożarnej przy ul. Witosa

4/4 Akcja straży pożarnej przy ul. Witosa

4/4 Akcja straży pożarnej przy ul. Witosa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości