Wiadomości

Po pijaku próbował "zaparkować" elektryczną hulajnogę na... fontannie [film]

4 listopada 2022, 11:16
fot. KMP Gorzów
23-letni mężczyzna postanowił „zaparkować” elektryczną hulajnogę na... fontannie Pauckscha w Gorzowie. Mężczyzna, kiedy zauważył policję, próbował jeszcze uciekać pieszo, ale po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazało się, że jest pijany. Miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Tłumaczył się, że wniósł hulajnogę na fontannę dla żartu.

Wszystko działo się w nocy z czwartku 3 listopada na piątek 4 listopada w samym centrum Gorzowa. Kilka minut przed północą policjanci otrzymali informację od dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, żeby pojechać na Stary Rynek. Wszystko przez to, że operator miejskiego monitoringu zauważył, jak mężczyzna wszedł na fontannę Pauckscha i zaczął wciągać na nią...elektryczną hulajnogę.

Na nagraniu widać, jak mężczyzna wciąga hulajnogę na samą górę fontanny. Natomiast kiedy, na miejsce przyjechał policyjny patrol, mężczyzna zeskoczył z fontanny i zaczął uciekać w stronę ulicy Obotryckiej. Pościg nie trwał jednak długo. Policjanci po kilkudziesięciu metrach zatrzymali 23-latka. Od razu zorientowali się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu.

- Badanie alkomatem wykazało, że 23-latek miał w swoim organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Policjantom tłumaczył się, że hulajnogę wniósł na fontannę dla żartu. Mężczyzna został przewieziony do gorzowskiej komendy, gdzie trzeźwieje – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

23-latek będzie odpowiadał zakłócanie porządku publicznego. Natomiast elektryczna hulajnoga wróciła na chodnik.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości