• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 109 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Po pijaku próbował "zaparkować" elektryczną hulajnogę na... fontannie [film]

4 listopada 2022, 11:16
fot. KMP Gorzów
23-letni mężczyzna postanowił „zaparkować” elektryczną hulajnogę na... fontannie Pauckscha w Gorzowie. Mężczyzna, kiedy zauważył policję, próbował jeszcze uciekać pieszo, ale po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazało się, że jest pijany. Miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Tłumaczył się, że wniósł hulajnogę na fontannę dla żartu.

Wszystko działo się w nocy z czwartku 3 listopada na piątek 4 listopada w samym centrum Gorzowa. Kilka minut przed północą policjanci otrzymali informację od dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, żeby pojechać na Stary Rynek. Wszystko przez to, że operator miejskiego monitoringu zauważył, jak mężczyzna wszedł na fontannę Pauckscha i zaczął wciągać na nią...elektryczną hulajnogę.

Na nagraniu widać, jak mężczyzna wciąga hulajnogę na samą górę fontanny. Natomiast kiedy, na miejsce przyjechał policyjny patrol, mężczyzna zeskoczył z fontanny i zaczął uciekać w stronę ulicy Obotryckiej. Pościg nie trwał jednak długo. Policjanci po kilkudziesięciu metrach zatrzymali 23-latka. Od razu zorientowali się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu.

- Badanie alkomatem wykazało, że 23-latek miał w swoim organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Policjantom tłumaczył się, że hulajnogę wniósł na fontannę dla żartu. Mężczyzna został przewieziony do gorzowskiej komendy, gdzie trzeźwieje – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

23-latek będzie odpowiadał zakłócanie porządku publicznego. Natomiast elektryczna hulajnoga wróciła na chodnik.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości