• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Po pijaku wciągnął elektryczną hulajnogę na fontannę. Dostał 3,5 tys. zł mandatu [film]

7 listopada 2022, 11:00
fot. KMP Gorzów
W ubiegłym tygodniu 23-letni mężczyzna wniósł elektryczną hulajnogę na fontannę Pauckscha w Gorzowie. Mężczyzna był pijany, miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu, został ukarany kilkoma mandatami na łączną kwotę 3,5 tys. zł.

Wracamy do sprawy pijanego 23-latka, który w nocy z czwartku 3 listopada na piątek 4 listopada postanowił „zaparkować” elektryczną hulajnogę na... fontannie Pauckscha w centrum Gorzowa. Wszystko nagrały kamery miejskiego monitoringu. Na nagraniu widać, jak mężczyzna wciąga hulajnogę na samą górę fontanny. Natomiast kiedy, na miejsce przyjechał policyjny patrol, mężczyzna zeskoczył z fontanny i zaczął uciekać w stronę ulicy Obotryckiej.

Po krótkim pościgu 23-latek został zatrzymany. Okazało się, że jest pijany. Miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Tłumaczył się, że wniósł hulajnogę na fontannę dla żartu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia.

Jak się właśnie okazało, sprawa ma swój finał. - Po wytrzeźwieniu 23-letni mężczyzna został ukarany mandatami za zakłócenie porządku publicznego, niewykonywanie poleceń policjantów oraz za jazdę hulajnogą pod wpływem alkoholu. Łącznie to 3,5 tys zł kary – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości