• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kto widział ten wypadek? Kierujący audi potrącił mężczyznę na hulajnodze

4 listopada 2022, 18:35
fot. archiwum
Policjanci z Gorzowa szukają świadków wypadku do którego doszło na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego. Kierujący audi potrącił mężczyznę, który przejeżdżał przez pasy na hulajnodze.

W środę 2 listopada o godz. 14.45 na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło do wypadku. Chodzi o pasy znajdujące się w pobliżu stacji paliw Circle K pomiędzy rondem Piłsudskiego, a skrzyżowaniem z ul. Czereśniową, gdzie nie ma przejazdu dla rowerów.

Kierujący samochodem osobowym marki audi potrącił przejeżdżającego przez pasy mężczyznę na hulajnodze. Potrącony mężczyzna został ranny i trafił do szpitala. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie w wydziale dochodzeniowo-śledczym Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

- Policjanci proszą o kontakt wszystkich świadków tego zdarzenia, aby dokładnie wyjaśnić wszelkie okoliczności tej sytuacji. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze na przejściu dla pieszych kierujący audi potrącił osobę jadącą hulajnogą – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jeżeli byłeś świadkiem tego wypadku, możesz skontaktować się z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 79 127 14.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości