Wiadomości

Kto widział ten wypadek? Kierujący audi potrącił mężczyznę na hulajnodze

4 listopada 2022, 18:35
fot. archiwum
Policjanci z Gorzowa szukają świadków wypadku do którego doszło na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego. Kierujący audi potrącił mężczyznę, który przejeżdżał przez pasy na hulajnodze.

W środę 2 listopada o godz. 14.45 na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło do wypadku. Chodzi o pasy znajdujące się w pobliżu stacji paliw Circle K pomiędzy rondem Piłsudskiego, a skrzyżowaniem z ul. Czereśniową, gdzie nie ma przejazdu dla rowerów.

Kierujący samochodem osobowym marki audi potrącił przejeżdżającego przez pasy mężczyznę na hulajnodze. Potrącony mężczyzna został ranny i trafił do szpitala. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie w wydziale dochodzeniowo-śledczym Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

- Policjanci proszą o kontakt wszystkich świadków tego zdarzenia, aby dokładnie wyjaśnić wszelkie okoliczności tej sytuacji. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze na przejściu dla pieszych kierujący audi potrącił osobę jadącą hulajnogą – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jeżeli byłeś świadkiem tego wypadku, możesz skontaktować się z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 79 127 14.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości