• Dziś 10°/1°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Co powinno zostać zmienione w budżecie obywatelskim w Gorzowie?

2 listopada 2022, 09:17
fot. Marcin Kluwak
Za nami głosowanie w sprawie budżetu obywatelskiego 2023 i ogłoszenie zwycięskich projektów. Teraz czas przyszedł na ocenę. Mieszkańcy Gorzowa mogą wskazać co, zostało zrobione dobrze, a co należy poprawić, aby kolejne edycje budżetu obywatelskiego były jeszcze lepsze.

Pod koniec października zostały ogłoszone wyniki budżetu obywatelskiego 2023. W głosowaniu wzięło udział 3150 mieszkańców Gorzowa. Wybrano do realizacji łącznie 50 projektów. W kategorii ogólnomiejskiej – 2, w kategorii oświatowej – 3 oraz w kategorii rejonowej – 45. Więcej na temat zadań, które zostaną zrealizowane przeczytasz w artykule "Zobacz, co zostanie zrobione w Gorzowie. Tak wybrali mieszkańcy".

Teraz czas ocenę budżetu obywatelskiego. Urzędnicy zachęcają mieszkańców Gorzowa do wskazania, co zostało zrobione dobrze, a co należy poprawić. Każdy gorzowianin może wypełnić specjalną ankietę na temat budżetu obywatelskiego. Link do ankiety znajdziesz TUTAJ. Biuro konsultacji społecznych i rewitalizacji Urzędu Miasta Gorzowa czeka na głosy mieszkańców od środy 2 listopada do niedzieli 13 listopada.

Ponadto we wtorek 8 listopada o godz. 17 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Gorzowa odbędzie się spotkanie ewaluacyjne podczas którego będzie można również wskazać plusy i minusy budżetu obywatelskiego oraz podpowiedzieć urzędnikom, co powinno zostać zmienione.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości