Wiadomości

Co powinno zostać zmienione w budżecie obywatelskim w Gorzowie?

2 listopada 2022, 09:17
fot. Marcin Kluwak
Za nami głosowanie w sprawie budżetu obywatelskiego 2023 i ogłoszenie zwycięskich projektów. Teraz czas przyszedł na ocenę. Mieszkańcy Gorzowa mogą wskazać co, zostało zrobione dobrze, a co należy poprawić, aby kolejne edycje budżetu obywatelskiego były jeszcze lepsze.

Pod koniec października zostały ogłoszone wyniki budżetu obywatelskiego 2023. W głosowaniu wzięło udział 3150 mieszkańców Gorzowa. Wybrano do realizacji łącznie 50 projektów. W kategorii ogólnomiejskiej – 2, w kategorii oświatowej – 3 oraz w kategorii rejonowej – 45. Więcej na temat zadań, które zostaną zrealizowane przeczytasz w artykule "Zobacz, co zostanie zrobione w Gorzowie. Tak wybrali mieszkańcy".

Teraz czas ocenę budżetu obywatelskiego. Urzędnicy zachęcają mieszkańców Gorzowa do wskazania, co zostało zrobione dobrze, a co należy poprawić. Każdy gorzowianin może wypełnić specjalną ankietę na temat budżetu obywatelskiego. Link do ankiety znajdziesz TUTAJ. Biuro konsultacji społecznych i rewitalizacji Urzędu Miasta Gorzowa czeka na głosy mieszkańców od środy 2 listopada do niedzieli 13 listopada.

Ponadto we wtorek 8 listopada o godz. 17 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Gorzowa odbędzie się spotkanie ewaluacyjne podczas którego będzie można również wskazać plusy i minusy budżetu obywatelskiego oraz podpowiedzieć urzędnikom, co powinno zostać zmienione.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości