Wiadomości

Przyjechał na komisariat autem. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie

18 października 2022, 10:34
fot. Damian Pyta
Mężczyzna, który kilka dni temu w luźnej rozmowie z policjantem przyznał się, że jest poszukiwany, po raz kolejny wpadł przez własną głupotę. Przyjechał na komisariat policji, mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Problem w tym, że przyjechał tam autem.

Miał nałożony prokuratorski dozór i chciał wypełnić swój obowiązek. Stawił się więc w piątkowy wieczór, 14 października w komisariacie policji przy ulicy Zygalskiego w Gorzowie. Był pijany. 

- Mężczyzna wyciągnął dokument tożsamości, by się wylegitymować i załatwić sprawę. Dyżurny nabrał podejrzeń co do stanu jego trzeźwości. W tym samym momencie do pomieszczenia wszedł inny funkcjonariusz, który z daleka widział, jak mężczyzna wychodzący z auta wyrzucił papierosa. Policjant chciał mu zwrócić uwagę. Wtedy dyżurny stwierdził, że mężczyzna do komisariatu przyjechał autem nietrzeźwy. Alkomat wskazał, że 31-latek ma w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu - opowiada Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 

Kolejnego dnia usłyszał zarzut kierowania autem w stanie nietrzeźwości. Co ciekawe, to ten sam mężczyzna, który kilka dni wcześniej miał problem z wyjazdem z garażu. Nie wiedział, że rozmawia z policjantem i przyznał się że jest poszukiwany. Więcej o tym pisaliśmy w artykule pt.: Poszukiwany mężczyzna „wpadł” przez zablokowany wyjazd z garażu

31-latek usłyszał w komendzie w Strzelcach Krajeńskich zarzut za kradzież paliwa. Za podobne przestępstwa był już rozliczany wcześniej także w gorzowskim komisariacie. Teraz zostało mu zatrzymane prawo jazdy, a za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do dwóch lat więzienia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości