• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Kierująca suzuki wjechała wprost pod tramwaj [zdjęcia]

18 października 2022, 10:15
fot. Zuzanna Siuda
We wtorek rano doszło do kolejnego w ostatnim czasie wypadku z udziałem samochodu osobowego i tramwaju. Tym razem kobieta kierująca samochodem marki suzuki wjechała wprost pod tramwaj przy ul. Kazimierza Wielkiego w Gorzowie. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna.

We wtorek 18 października o godz. 10.09 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Kazimierza Wielkiego na os. Piaski. Jak się okazało, doszło tam do zderzenia samochodu osobowego marki suzuki i tramwaju linii nr 2. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Kobieta kierująca suzuki wjechała na torowisko wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Siła uderzenia była na tyle duża, że tramwaj przepchał samochód kilkadziesiąt metrów po torowisku. Kierująca suzuki trafiła pod opiekę pogotowia - na szczęście nie doznała poważnych obrażeń.

To kolejny wypadek z udziałem samochodu osobowego i tramwaju w ostatnim czasie. Do ostatniego takiego zdarzenia, doszło dzień wcześniej - w poniedziałkowy wieczór 17 października przy ul. Walczaka, gdzie kierujący osobowym peugeotem wjechał wprost pod nadjeżdżający tramwaj.

Jeżeli chodzi o zdarzenie na os. Piaski, to już wcześniej doszło tutaj do identycznej sytuacji. We wrześniu kierujący volvo również wjechał wprost pod jadący tramwaj linii nr 2. Wówczas ranna została jedna osoba.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Zderzenie suzuki i tramwaju na os. Piaski

1/5 Zderzenie suzuki i tramwaju na os. Piaski

2/5 Zderzenie suzuki i tramwaju na os. Piaski

2/5 Zderzenie suzuki i tramwaju na os. Piaski

3/5 Zderzenie suzuki i tramwaju na os. Piaski

3/5 Zderzenie suzuki i tramwaju na os. Piaski

4/5 Zderzenie suzuki i tramwaju na os. Piaski

4/5 Zderzenie suzuki i tramwaju na os. Piaski

5/5 Zderzenie suzuki i tramwaju na os. Piaski

5/5 Zderzenie suzuki i tramwaju na os. Piaski

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości