• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Poważny wypadek na rondzie Wyszyńskiego. Hyundai dachował [film]

15 października 2022, 22:31
fot. Anna Kluwak
W sobotni wieczór doszło do wypadku z udziałem peugeota i hyundaia na rondzie Wyszyńskiego w Gorzowie. W wyniku zderzenia, samochód hyundai dachował. Dwie osoby zostały ranne i zabrane do szpitala.

W sobotę 15 października o godz. 22.13 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na rondzie Wyszyńskiego. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych – peugeota i hyundaia, a jednocześnie taksówki Bolta. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i dwie karetki pogotowia.

Według wstępnych ustaleń, kierujący peugeotem zjeżdżał Al. ks. Andrzejewskiego w stronę ronda Wyszyńskiego i wymusił pierwszeństwo przejazdu na znajdującym się na rondzie hyundaiu. W wyniku zderzenia, taksówka dachowała i zatrzymała się kilkanaście metrów dalej przy zjeździe z ronda w ul. Wyszyńskiego.

Taksówką podróżowały dwie osoby - kierowca oraz pasażerka. Obie osoby jadące hyundaiem zostały ranne i zabrane do szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości