• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Młodzi i zdolni. Uczniowie z SP17 w Gorzowie nagrali prawdziwy film. Premiera 18 października

13 października 2022, 10:51
Stopklatka z filmu Zegar
Oni nie kręcą krótkich, ogłupiających filmików na TikToka. Przykładają się do swoich zadań, robią to o wiele lepiej, niż popularni celebryci. Mają swój kanał na YouTube, na którym umieszczają przygotowane przez siebie filmy. Za kilka dni uczniowie z gorzowskiej 17-stki zaprezentują film "Zegar".

Jest już oficjalny zwiastun filmu, który 18 października pojawi się na kanale TVSP17. Nagrali i zmontowali go uczniowie Szkoły Podstawowej numer 17 znajdującej się przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie. 

- Udało się. Rok pracy, zaangażowania i wsparcia  wielu osób  zaowocowały ukończeniem największego projektu naszej szkolnej telewizji - czytamy na oficjalnym profilu SP17 na Facebooku. Wcześniej na kanale szkolnej telewizji mogliśmy zobaczyć profesjonalnie przygotowany materiał z okazji 50-lecia SP17, święta prymusa czy też Święta Niepodległości. Natomiast na kanale Pracowni Filmoteki Szkolnej jest też film zrealizowany przez uczniów tej szkoły podczas epidemii koronawirusa. 

- Zegar to krótki film fantastyczny  dla dzieci i młodzieży, autorstwa uczniów Szkoły Podstawowej nr 17 w Gorzowie Wlkp. Opowiada o przygodach trójki młodych przyjaciół, którzy w murach swojej szkoły odnajdują niezwykły przedmiot - czytamy w opisie filmu.

Premiera filmu odbędzie się we wtorek, 18 października o godzinie 19:00 na kanale TV SP17 Gorzów Wlkp.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości