• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 118 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Szpital w Gorzowie czeka na podpowiedzi od pacjentów. Będzie specjalna infolinia

12 października 2022, 12:19
źródło: WSzW w Gorzowie
Gorzowski szpital czeka na podpowiedzi od mieszkańców, którzy korzystają z placówki. To oni najlepiej wiedzą, gdzie przydałby się nowa tablica informacyjna, przewijak dla dziecka, czy na przykład dystrybutor z wodą. Szpital będzie czekał na podpowiedzi od mieszkańców pod specjalnym numerem telefonu.

Szpital w Gorzowie chce słuchać swoich pacjentów. Każde pomysły, które ulepszą działanie lecznicy, są wręcz wskazane. Czy i jak zagospodarować teren przy szpitalu, żeby był przyjazny dla pacjentów i odwiedzających? Jak ułatwić poruszanie się po szpitalu czy sprawić, że oczekiwanie na wizytę w poradni będzie bardziej komfortowe? Na te pytania mogą odpowiedzieć pacjenci, którzy korzystają ze szpitala

- Zadzwońcie do nas i podpowiedzcie - apeluje Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Akcja pod hasłem: Zmieniaj z nami szpital, potrwa od 17 do 20 października (poniedziałek – czwartek). W tych dniach lecznica uruchomi specjalną linię telefoniczną. Dzwoniąc od  8:00 do 12:00 pod numer: 95 782 70 01 będzie można zgłosić uwagi, sugestie, podpowiedzi. 

Po drugiej stronie słuchawki dyżurować będzie Urszula Majchrzak, specjalista ds. monitorowania standardów akredytacyjnych. Wszystko po to, żeby szpital stał się bardziej funkcjonalny i przyjazny. 

- Chodzi nam o rozwiązania np. ułatwiające poruszanie się po szpitalu, ulepszające działanie lecznicy czy uprzyjemniające pobyt na oddziałach - mówi Urszula Majchrzak, która na co dzień dba o to, żeby lecznica spełniała wymogi, jakie nakłada na nią m.in. certyfikat jakości ISO. Po zakończonej akcji szpital przedstawi najciekawsze pomysły mieszkańców, a wybrane oczywiście będzie chciał zrealizować.  

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości