• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 63 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Spacer po Gorzowie śladami pocztówek i murali

11 października 2022, 09:04
fot. Marcin Kluwak
We wtorkowe popołudnie 11 października odbędzie się wyjątkowy spacer po Gorzowie, bo śladami pocztówek i murali. W roli przewodników - pan Roman Piciński, Grzegorz Musiałowicz, Adam Mrukowicz oraz pani Magdalena Walentynowicz. Start przy Spichlerzu na Fabrycznej. Obowiązują zapisy i symboliczne wpisowe.

Oddział PTTK Ziemi Gorzowskiej zaprasza na wyjątkowy spacer po Gorzowie, który odbędzie się śladami pocztówek i murali. W rolę przewodników wcielą się - pan Roman Piciński, Grzegorz Musiałowicz, Adam Mrukowicz oraz pani Magdalena Walentynowicz.

Spacer odbędzie się we wtorek 11 października o godz. 16. Start przy wejściu do Muzeum Spichlerz przy ul. Fabrycznej. Liczba uczestników spotkania jest ograniczona, więc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Chętne osoby mogą zgłaszać się mailowo na adres hannarudzinska_pttk@wp.pl lub pod numerem telefonu 502 085 707. Obowiązuje symboliczne wpisowe w wysokości 5 zł, które zostanie przekazane na cele statutowe PTTK.

Spotkanie odbędzie się bez względu na pogodę. - Prosimy zadbać o odpowiedni strój. Uczestnicy wyrażają zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i bezpłatne wykorzystanie materiałów audiowizualnych ze swoim udziałem w celach promocyjnych PTTK.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości