• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Winyle i płyty CD na kiermaszu w Gorzowie. To prawdziwy powrót do przeszłości

5 października 2022, 09:19
Winyle nie odchodzą w zapomnienie. Wręcz przeciwnie. Muzyka zapisana na czarnych krążkach ma się coraz lepiej. Nawet w dobie serwisów streamingowych, chętnie sięgamy po płyty winylowe. Jeżeli chcecie powrócić pamięcią do dawnych lat, zapraszamy Was na specjalnie przygotowany kiermasz.

To wyjątkowe święto muzyki odbędzie się w NoVa Park w dniach 7-8 października W tym czasie w centrum handlowym będą królować najpopularniejsze przeboje, które sprawią, że wielu z nas wróci pamięcią do dawnych lat. Druga edycja Giełdy Płyt Winylowych i CD to okazja do zakupu rzadkiego tytułu do swojej kolekcji, sprawienia komuś wyjątkowego prezentu lub po prostu porozmawiania o muzyce.

- Moda na winyle trwa w najlepsze. Widzimy stałe zainteresowanie tym tematem naszych klientów, którzy często dopytywali o kolejną edycję kiermaszu. W odpowiedzi na ich oczekiwania podjęliśmy decyzję o ponownej organizacji takiego wydarzenia, które odbędzie się w bieżącym tygodniu. W dniach 7-8 października zapraszamy do NoVa Park wszystkich miłośników dobrych brzmień, którzy dadzą ponieść się cudownej magii winyli i nie tylko – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Co ważne, wstęp na II Giełdę Płyt Winylowych i CD w NoVa Parku jest bezpłatny. Kiermasz odbędzie się w dniach 7-8 października 2022 roku w godzinach 9:00-21:00 na poziomie 0, przy windzie panoramicznej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości