Wiadomości

Multikino w Gorzowie. Znika marka Cinema 3D

4 grudnia 2022, 10:20
źródło: Multikino
W Gorzowie pojawiło się Multikino. Zastąpiło znaną markę Cinema 3d. Multikino mieści się w Galerii Feria przy ulicy Kombatantów w Gorzowie Wielkopolskim.

Wielu z nas nie chodzi już wcale do kina. Wyleczył nas z tego skutecznie covid, a przyczyniły się do tego wszechobecne serwisy streamingowe. Nic więc dziwnego, że kina robią, co mogą, aby przyciągnąć widzów z powrotem przed duży ekran.

Kilka dni temu okazało się, że Multikino pojawi się w naszym mieście. Nie chodzi tu jednak o budowę nowego kina, ale o zmianę marki Cinema3d na Multikino. W Gorzowie właścicielem kina zlokalizowanego w Galerii Feria już od dłuższego czasu jest właśnie Multikino. Obie marki działały jednak równolegle na rynku. Teraz gdy kina przeżywają prawdziwy kryzys, przyszedł czas na połączenie.

Multikino w Gorzowie. Jaki repertuar?

Co z tego dobrego wyniknie dla widzów z Gorzowa i okolic? Zmieni się nie tylko nazwa, ale również kolorystyka. Dużym atutem nowego kina w mieście będzie repertuar, który różni się od tego proponowanego przez obecne kino Cinema 3D. Ponadto Multikino oferuje wiele przeróżnych akcji i promocji, których dotychczas nie było w Gorzowie.

Multikino w Gorzowie. Jakie ceny biletów?

Jeżeli chodzi o ceny biletów, to tu również będą zmiany. Wiemy, że cena biletu na dany seans zależna jest od miejsca, w którym będziemy chcieli siedzieć. I tutaj zaskoczenie, im wyżej - tym drożej. Cena superpromo za 15,90 obowiązuje w najniższych rzędach oznaczonych kolorem niebieskim.  Im wyżej, tym drożej. Najwięcej zapłacimy za miejsca VIP - 27,90 (granatowe fotele). Później są miejsca Standard - oznaczone kolorem różowym za 22,90 (na samej górze) oraz miejsca promo (nieco niżej oraz na górze po bokach - za 17.90 (kolor zielony). 

Kino Cinema 3D działa w gorzowskiej galerii Manhattan od jesieni 2015 roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości