• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 73 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Multikino w Gorzowie. Znika marka Cinema 3D

4 grudnia 2022, 10:20
źródło: Multikino
W Gorzowie pojawiło się Multikino. Zastąpiło znaną markę Cinema 3d. Multikino mieści się w Galerii Feria przy ulicy Kombatantów w Gorzowie Wielkopolskim.

Wielu z nas nie chodzi już wcale do kina. Wyleczył nas z tego skutecznie covid, a przyczyniły się do tego wszechobecne serwisy streamingowe. Nic więc dziwnego, że kina robią, co mogą, aby przyciągnąć widzów z powrotem przed duży ekran.

Kilka dni temu okazało się, że Multikino pojawi się w naszym mieście. Nie chodzi tu jednak o budowę nowego kina, ale o zmianę marki Cinema3d na Multikino. W Gorzowie właścicielem kina zlokalizowanego w Galerii Feria już od dłuższego czasu jest właśnie Multikino. Obie marki działały jednak równolegle na rynku. Teraz gdy kina przeżywają prawdziwy kryzys, przyszedł czas na połączenie.

Multikino w Gorzowie. Jaki repertuar?

Co z tego dobrego wyniknie dla widzów z Gorzowa i okolic? Zmieni się nie tylko nazwa, ale również kolorystyka. Dużym atutem nowego kina w mieście będzie repertuar, który różni się od tego proponowanego przez obecne kino Cinema 3D. Ponadto Multikino oferuje wiele przeróżnych akcji i promocji, których dotychczas nie było w Gorzowie.

Multikino w Gorzowie. Jakie ceny biletów?

Jeżeli chodzi o ceny biletów, to tu również będą zmiany. Wiemy, że cena biletu na dany seans zależna jest od miejsca, w którym będziemy chcieli siedzieć. I tutaj zaskoczenie, im wyżej - tym drożej. Cena superpromo za 15,90 obowiązuje w najniższych rzędach oznaczonych kolorem niebieskim.  Im wyżej, tym drożej. Najwięcej zapłacimy za miejsca VIP - 27,90 (granatowe fotele). Później są miejsca Standard - oznaczone kolorem różowym za 22,90 (na samej górze) oraz miejsca promo (nieco niżej oraz na górze po bokach - za 17.90 (kolor zielony). 

Kino Cinema 3D działa w gorzowskiej galerii Manhattan od jesieni 2015 roku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości