Wiadomości

Trwa usuwanie awarii sieci ciepłowniczej. Mieszkańcy nie mają ogrzewania

3 października 2022, 11:03
fot. archiwum
W poniedziałkowy poranek 3 października rozpoczęła się naprawa awarii do której doszło na sieci ciepłowniczej przy ul. Czereśniowej. Prace potrwają do godzin wieczornych we wtorek 4 października. Przez ten czas mieszkańcy bloków przy ul. Bohaterów Lenino oraz budynków przy ul. Czereśniowej nie będą mieć ogrzewania.

Przed weekendem doszło do awarii sieci ciepłowniczej niskoparametrowej przy ul. Czereśniowej o czym portal gorzowianin.com informował w artykule „Doszło do awarii sieci ciepłowniczej. Mieszkańcy nie będą mieć ogrzewania”. Zgodnie z zapowiedziami, PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłowni w Gorzowie rozpoczęła usuwanie w poniedziałkowy poranek 3 października.

Na czas prac nastąpiła przerwa w dostawie ciepła do kilku budynków. Zimne kaloryfery mają mieszkańcy bloków przy ul. Bohaterów Lenino 1a-d, ul. Bohaterów Lenino 3a-b, ul. Bohaterów Lenino 5a-c, ul. Bohaterów Lenino 2a-f , a także budynku przy ul. Czereśniowej 15, gdzie znajduje się Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego oraz Warsztat Terapii Zajęciowej.

Roboty przy usuwaniu awarii mają potrwać do godzin wieczornych we wtorek 4 października - Dołożymy wszelkich starań, aby przerwa w dostawie ciepła była jak najkrótsza i aby mieszkańcy odczuli ją w jak najmniejszym stopniu. Za powstałe utrudnienia przepraszamy – podkreśla w swoim komunikacie PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości