Wiadomości

Doszło do awarii sieci ciepłowniczej. Mieszkańcy nie będą mieć ogrzewania

30 września 2022, 13:43
fot. archiwum
Przy ul. Czereśniowej w Gorzowie doszło do awarii sieci ciepłowniczej. PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłowni w Gorzowie informuje, że prace naprawcze rozpoczną się w poniedziałek 3 października i potrwają do godzin wieczornych 4 października. Na czas naprawy, mieszkańcy bloków przy ul. Bohaterów Lenino oraz budynków przy ul. Czereśniowej nie będą mieć ogrzewania.

W piątek 30 września doszło do awarii sieci ciepłowniczej niskoparametrowej przy ul. Czereśniowej, co wiąże się z pracami naprawczymi. Jak informuje PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłowni w Gorzowie usuwanie awarii rozpocznie się o godz. 7 rano w poniedziałek 3 października.

Na czas prac nastąpi przerwa w dostawie ciepła do kilku budynków. Zimne kaloryfery będą mieć mieszkańcy bloków przy ul. Bohaterów Lenino 1a-d, ul. Bohaterów Lenino 3a-b, ul. Bohaterów Lenino 5a-c, ul. Bohaterów Lenino 2a-f , a także budynku przy ul. Czereśniowej 15, gdzie znajduje się Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego oraz Warsztat Terapii Zajęciowej.

Roboty przy usuwaniu awarii mają potrwać do godzin wieczornych we wtorek 4 października - Dołożymy wszelkich starań, aby przerwa w dostawie ciepła była jak najkrótsza i aby mieszkańcy odczuli ją w jak najmniejszym stopniu. Za powstałe utrudnienia przepraszamy – podkreśla w swoim komunikacie PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości