Wiadomości

Drzewa pod Vendo Park wycięte. Niedługo ruszy budowa

1 października 2022, 19:30
fot. Marcin Kluwak
Przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie powstanie Vendo Park, czyli kompaktowy park handlowy, w którym znajdą się cztery lokale handlowo-usługowe. Teren pod budowę został już przygotowany – zostały wycięte drzewa i krzewy. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w październiku.

W sierpniu portal gorzowianin.com informował o tym, że przy ul. Myśliborskiej pomiędzy budowanym dyskontem Netto, a sklepem Agata Meble powstanie kompaktowy park handlowy Vendo Park. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "W Gorzowie powstanie Vendo Park". Inwestorem jest firma Trei Real Estate.

Natomiast w połowie września rozpoczęła się wycinka drzew i krzewów znajdujących się na działce. Łącznie zostało wyciętych kilkanaście drzew. Następnie teren został oczyszczony i przygotowany pod budowę. W ciągu najbliższych dni plac zostanie ogrodzony i rozpoczną się pierwsze prace budowlane.

Vendo Park ma być kompaktowym parkiem handlowym o powierzchni użytkowej 3240 m.kw. - Obiekt jest już w pełni skomercjalizowany, finalizujemy umowy. Na terenie Vendo Parku znajdą się cztery sklepy, natomiast obok swoją działalność poprowadzi sklep Netto. Naszym celem jest taki dobór najemców, który będzie odpowiadał na potrzeby lokalnej społeczności i dywersyfikował dostępną w mieście ofertę. Chcemy, żeby mieszkańcy mieli dostęp do różnych marek i produktów w jednym miejscu – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Otwarcie Vendo Parku zostało zaplanowane na marzec 2023 roku. Natomiast znajdujący się tuż obok dyskont Netto zostanie otwarty w listopadzie 2022 roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/3 Przy ul. Myśliborskiej zostanie wybudowany Vendo Park

1/3 Przy ul. Myśliborskiej zostanie wybudowany Vendo Park

2/3 Przy ul. Myśliborskiej zostanie wybudowany Vendo Park

2/3 Przy ul. Myśliborskiej zostanie wybudowany Vendo Park

3/3 Przy ul. Myśliborskiej zostanie wybudowany Vendo Park

3/3 Przy ul. Myśliborskiej zostanie wybudowany Vendo Park

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości