Wiadomości

Trwa budowa Vendo Parku. Jakie znajdą się tam sklepy?

18 stycznia 2023, 10:23, red
fot. Trei Real Estate
Przy ul. Myśliborskiej trwają prace przy budowie Vendo Parku, czyli czyli kompaktowego parku handlowego, w którym znajdą się cztery lokale handlowo-usługowe. Otwarcie zaplanowano w pierwszym półroczu 2023 roku. Znamy już pierwszych dwóch najemców, którzy pojawią się w parku handlowym.

W Gorzowie trwa boom budowlany jeżeli chodzi o budowę parków handlowych – zarówno tych większych, jak i mniejszych. Obecnie trwają prace przy budowie parku handlowego Niepodległości przy ul. Niepodległości, parku handlowego S1 w dawnym Tesco przy ul. Górczyńskiej, parku handlowego Podmiejska przy ul. Podmiejskiej. Natomiast jeszcze wiosną 2023 roku ma ruszyć budowa Gorzów Power Center przy ul. Walczaka.

Z kolei przy ul. Myśliborskiej powstaje Vendo Park, czyli kompaktowy park handlowy. Jesienią 2022 roku rozpoczęły się pierwsze prace na działce pomiędzy sklepem Netto, a salonem Agata Meble m.in. wycinka drzew i porządkowanie terenu. Teraz wykonawca zajmuje się wylewaniem fundamentów. Otwarcie zaplanowano w pierwszym półroczu 2023 roku.

Vendo Park w Gorzowie. Jakie sklepy znajdą się w Vendo Parku?

Vendo Park ma być kompaktowym parkiem handlowym o powierzchni użytkowej 3240 m.kw. - Obiekt jest już w pełni skomercjalizowany. Na terenie Vendo Parku znajdą się cztery sklepy. Naszym celem jest taki dobór najemców, który będzie odpowiadał na potrzeby lokalnej społeczności i dywersyfikował dostępną w mieście ofertę. Chcemy, żeby mieszkańcy mieli dostęp do różnych marek i produktów w jednym miejscu – mówił w październiku Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Znani są już pierwsi najemcy, którzy pojawią się w Vendo Parku. Jednym z nich jest sieć odzieżowa Sinsay. Obecnie w Gorzowie działają trzy sklepy Sinsay należące do sieci LPP – w centrum handlowym Nova Park, w parku handlowym N-Park oraz w galerii Askana. Ten przy ul. Myśliborskiej będzie zatem czwartym punktem na mapie Gorzowa.

Natomiast drugim najemcą będzie popularny dyskont niespożywczy Action. Będzie to zatem trzeci sklep tej sieci w Gorzowie. Pierwszy z nich znajduje się w galerii Feeria, a drugi w pawilonie przy ul. Targowej. Przez ostatnie lata Action zyskał sporą popularność wśród mieszkańców Gorzowa.

Wiele osób lubi robić zakupy w Action, ponieważ można znaleźć tam 6000 produktów w 14 różnych kategoriach, obejmujących między innymi higienę osobistą, środki czystości, wyposażenie domu, dekoracje, rozrywkę, zabawki, żywność i napoje, rzeczy do ogrodu i dla zwierząt, a także odzież czy rzeczy sportowe. Za kupowaniem w Action przemawia nie tylko duży wybór asortymentu, ale również przystępna cena.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości